Kinnisvara

Hirmsa ajalooga majas on müüa võimas kodu

Fotod: KV.EE

Rubriiki toetab

Tallinna vanalinnas asub Eesti üks kõige kõhedama ajalooga maja, mis on hea näide sellest, et minevikku ei pea kinni jääma. Ehitise olevik ja tulevik on üsna kaunid arvestades, et sinna on rajatud luksuskodud, millest üks praegu müügis ongi.

Aadressil Pagari 1 peeti nõukogude ajal vangis võimuvastaseid inimesi. Täpsemalt saab hoone ajaloo kohta lugeda näiteks Vikipeediast. Tänasel päeval on maja aga ümber ehitatud luksuskorteriteks ja üks selline praegu müügis ongi.

Tegemist on üle 170-ruutmeetrise viietoalise kolme vannitoaga korteriga, mille eest küsitakse 1 950 000 eurot. Rõdult avanevad vaated Toompeale.

Tegemist on väga luksuslike materjalidega renoveeritud ja sisustatud koduga, mille asukoht on suurepärane. Kui maja ajalugu ei sega, on tegemist kahtlemata väga suurejoonelise koduga.

Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.

Selliseid hirmuäratava minevikuga hooneid on Eestis ka varem korteriteks ümber ehitatud. Üheks näiteks on Tartus Jaani tänavas asunud vangla, kus aastal hukati 193 süütut inimest. Tänasel päeval asuvad majas samuti väga luksusliku

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.