Kinnisvara

Hull kodu: Lasnamäel on müüa korter, mille sisustus ilmselgelt ei lase end asukohast ega ruutmeetritest segada

Fotod: KV.EE

Rubriiki toetab

Kui tavaliselt kujundatakse korter mingil määral kooskõlas piirkonna ja majaga, kus see asub, siis ühes Lasnamäe ühetoalises kodus pole sellest vähimalgi määral hoolitud. Tulemus on päris hulljulge ja kahtlemata pilkupüüdev.

Tillukeses, kõigest 32-ruutmeetrises korteris on julgelt ümber käidud nii värvide, valgustuse kui ka sisustusesemetega. Toas, mis mahutab nii magamis- kui elutoanurga, jääb kohe silma julge tumelilla tapeet ning efektsed kuldsed peeglid. Märkimata ei saa jätta ka võltskaminat.

Ka köök, mis esialgu tundub oluliselt tagasihoidlikum, pakub siiski üllatuse: siit leiab julge LED-valgustuse, millesarnane ilmestab ka tuba selle kõrval. Tillukesse kööki on üllatuslikult ära mahutatud ka terve diivan.

Vannituba on kõige selle kõrval üsna tagasihoidlik, aga siiski külluslikes tumedates toonides.

Rõdu on jäänud pisut vaeslapse rolli, aga eks siin on uuel omanikul vabad käed see ülejäänud korteriga kooskõlla viia. Kuulutus teadustab, et korter on sisustatud underground-stiilis ja pea kõik piltidel nähtav jääb sisse, nii et väike investeering rõdu sisustamiseks ei tohiks konti murda.

Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.