Kinnisvara

Kellele ja milleks? Eesti kõige kallim üürikodu rabab mitmel tasandil

Eesti kõige kallim üürikodu.Foto: KV.EE

Nii huvitavaid pakkumisi näeb Eesti kinnisvaraturul üsna harva: tegu on riigi hetkel kõige kallima üürikoduga, mille juures teisigi väga huvitavaid aspekte.

Alustame hinnast: selle Tallinna vanalinnas asuva kompleksi eest soovitakse kuus üüri 24 500 eurot. Nii kalleid üüripakkumisi siinkandi turul pigem ei näe.

Mõnes mõttes on hind muidugi mõistetav: selle eest saab enda käsutusse Tallinna linna südames asuva ja läbi kolme korruse kulgeva kompleksi, lisaks parkimiskohad kuni kuuele autole.

Ka pinda on siin korralikult: üürnik saab enda käsutusse 20 tuba ja ligi 1400 ruutmeetrit. Soovi korral saab võtta üürile ka pisut vähem kui kogu kompleksi, nii umbes 900 kuni 1000 ruutmeetrit.

Küll aga on kogu hoone renoveerimine hetkel veel täiesti pooleli. See on ühtaegu nii pluss kui miinus: kohe hoones tegutsema hakata kindlasti ei saa, kuid üürnik saab valida siseviimistluse.

Kahtlasevõitu muidugi, kas keegi selle päris koduna üürile võtaks – ilmselt sobib kompleks pigem majutusasutuseks, kus siis näiteks ise ka muuhulgas elada võib, või muuks taoliseks ettevõtlusega tegelemiseks.

Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.