Kinnisvara

Kolm Tallinna keldrikorterit, mis võluvad rohkem kui maapealsed kodud

Soklikorrus tundub inimestele ammustest aegadest kuidagi eemalepeletav: seal elasid juba kodumaistes kirjandusklassika teostes need, kes eluraskustesse sattunult olid sunnitud kodu keldrisse sisse seadma. Tänaseks päevaks on lood aga hoopis teised.

Ehituskunst on nii palju arenenud, et maa all või maa peal, vinge kodu saab kujundada igale poole. Kui vanasti oli keldrikorruse korterites väga suureks probleemiks niiskus, siis tänastes soklikortertites sellepärast muretseda pole vaja.

Vaatame üle näiteks kolm Tallinna korterit, mis on palju ägedamad kui mitmedki maapealsed alternatiivid.

Kahetoaline korter Kopli tänaval Kalamajas, 51 000 eurot

Foto: KV.EE

See korter on küll väga tilluke, kõigest 26-ruutmeetrine, aga väga nutikalt planeeritud ja maitsekalt sisustatud. Siia mahub ära kõik, mida ühel-kahel inimesel eluks vaja ja ilus on pealekauba.

Kolmetoaline korter Sõle tänava keldris, 120 000 eurot

Foto: KV.EE

Seda kodu vaadates väga ei ütlekski, et see keldris asub, kui ei teaks. Näeb välja nagu üsna tavaline Eesti korter, ainult laed on pisut madalamad ja aknapinda väga ei näe. Ruumi see-eest on üsna palju!

Neljatoaline korter Magdaleena tänavas, 177 700 eurot

Foto: KV.EE

Hea küll, tõe huvides asub keldris pool sellest korterist, aga vaadake seda pilti! Just see osa kodust keldris asubki. Mäletate neid jutte sellest, kuidas soklikorrusel on pime ja päikest sinna kunagi ei paista? Nii palju siis sellest!

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.