Kinnisvara

Mustamäe täiesti uues piirkonnas algab teise etapi ehitamine

Uus-Mustamäe.Foto: Bonava

Rubriiki toetab

Elamusarendusettevõte Bonava alustab lähinädalatel Uus-Mustamäe naabruskonna teise etapi ehitusega. Uued kodud valmivad 2021. aasta oktoobris.

Teises etapis valmib aadressil Aiandi 8 kaks elamut, kust leiab ühe- kuni neljatoalised kodud.

Iga kodu juurde kuulub rõdu ja esimesel korrusel asuv panipaik, kus hoida hooajaväliseid asju. Turvalise elukeskkonna kujundamiseks on autode parkimine korraldatud majaaluses või tõkkepuuga piiratud väliparklas.

Uus-Mustamäest saab kaasaegseim terviklik elupiirkond Mustamäel. Naabruskonna südameks on ligi 7000-ruutmeetrine park, mis pakub tegevust kõigile, ka lastega peredele.

Tegevusi pakuvad ka välijõusaal, korv- ja jalgpalli harjutusplats ja trikirada ekstreemspordi huvilistele. Elamute vahel looklevad teed, õunapuude alleed ning mitmed muud rohealad moodustavad hubase elukeskkonna.

Hea infrastruktuuriga ümbruskonnast leiab mitu kaubandus- ja meelelahutuskeskust, mis pakuvad mitmekesist restoranide valikut, Tallinna üht moodsaimat kinoelamust, spordiklubi ning erinevaid kaupluseid.

Piirkond on kaetud väga hea koolide ja lasteaedade võrgustikuga ning ka head ühendusteed muude linnaosadega võimaldavad lastel ise kooli-kodu vahel liigelda. Lõõgastumis- ja sportimisvõimalusi pakuvad lähedal asuvad Männi park ja Sütiste parkmets, Nõmme metsad ja terviserajad.

Uus-Mustamäeehitus algas 2019. aasta augustis. Esimese etapi kodude ehitustööd aadressil Aiandi 5 kulgevad plaanipäraselt ning kodud on sissekolimiseks valmis käesoleva aasta sügiseks. Kokku valmib Uus-Mustamäe naabruskonnas 750 uut kodu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.