Kinnisvara

Müügile on tulnud hea hinnaga kohe elatav talumaja väga suure kinnistuga

Fotod: KV.EE

Rubriiki toetab

Müügile on tulnud kohe elamiskõlblik talumaja, mille juurde kuulub väga suur kinnistu.

Kädva külas Türi vallas Järvamaal on müüa talukoht, kus kokku ligi neli hektarit maad. Kolmetoalise maja ja kinnistu eest soovib müüja 85 000 eurot.

Elumaja on olnud pidevalt kasutusel nii suvisel kui ka talvisel ajal. Majas on kolm tuba, köök-tuba, esik, hoiuruum koos keldriga ning põrandaküttega duširuum koos WC-ga. See tähendab, et veevärk on majas sees.

Majas on kaks ahju ja köögis puuküttega pliit. Kõik küttekolded on töökorras. Soe vesi tuleb elektriboilerist. Elektrijuhtmestik osaliselt vahetatud. Kõik aknad on vahetatud ja 2018. aastal on välisseinad villaga soojustatud ja paigaldatud uus servamata laudis. Palkmaja ehitusalune pind on 108 ruutmeetrit ja üldpind umbes 90 ruutmeetrit.

Kinnistu suurus kokku 3,53 hektarit, millest õuemaad umbes 2000 ruutmeetrit ja metsamaad umbes 1400 ruutmeetrit. Ülejäänud osa kinnistust, suurusega umbes 3,1 hektarit moodustab haritav maa. Juurdepääs riigiteelt.

Kinnistul asub ka kuur, kaev ning vana küünihoone. Vesi on lokaalne, tuleb puurkaevust, kanalisatsioon on lahendatud septiku ja imbväljakuga.

Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.