Pilk peale: müügile on tulnud suure kinnistuga väga hea hinnaga talukoht

Fotod: KV.EE

Rubriiki toetab

Müügile on tulnud väga soodsa hinnaga talukoht, kus juba sel suvel tegutsema asuda.

Müüa on põline talukoht Mulgimaal põldude ja metsade keskel. Karksi-Nuia ürgorg, linnus ja järv, Polli mõis ja park on kõik lähedal: ehe Mulgimaa. Kinnistu suuruseks on enam kui hektar, maja eest küsitakse 39 900 eurot.

Pärsi külas asuv Võidu kinnistu on ideaalne koht suve- või põhikoduks. Karksi-Nuia kogu esmavajaliku taristuga jääb vaid viie kilomeetri kaugusele.

Elamu on põhikorrusega ja kõrge viilkatusega. Katusealune on samuti võimalik tubadeks välja ehitada. Praegune omanik on teinud ära mitmed suured tööd: puhastatud on enamik maja siseseinu ja lagesid.

Esimesel korrusel on suur avatud ruum, kuhu saab planeerida köök-elutoa. Lisaks on kaks eraldi väiksemat tuba ja koht pesuruumi jaoks. Kanalisatsiooni- ja veetorustik on juba majja sisse toodud. Vesi tuleb maja kõrval asuvast kaevust. Kanalisatsiooni jaoks on kinnine septik, mille saab ühendada imbväljakuga.

Majas on säilinud ka ahi ja pliit, kuid nende seisukord on teadmata.

Kõrvalhooned on suhteliselt lagunenud, kuid kindlasti on mõned neist veel täiesti kasutatavad. Olemas on ka väike tiik. Tiiki saab soovi korral laiendada ja loomulikult passib ju ühe maakodu tiigi kaldale üks kena väike maasaun.

Hooneid ümbritseb mõnus suur ja avar hooviala. Aias kasvab mitmeid õunapuid ja marjapõõsaid.

Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.