Täna saab nurgakivi Tallinna külje alla kerkiv üle 40 miljoni maksev Uus-Järveküla elurajoon

Uus-Järveküla elurajoon

Rubriiki toetab

Täna, 12. mail pannakse Tallinna külje alla kerkivale ja enam kui 200 perele kodukohaks saavale Uus-Järveküla uusarendusele nurgakivi, esimese kodud valmivad juba järgmisel kevadel.

Rae vallas asuvat elurajooni arendab Invego ja investeeringu kogumaht ületab 40 miljonit eurot, mis teeb Uus-Järvekülast suurima pealinna ümbruses arendatava vaid rida- ja paarismajadest koosneva elurajooni.

Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul on juba enam kui neljandik kodusid endale omaniku leidnud. “Oma kodu on ikka oma kodu ja selle ostmiseks on alati õige aeg. Kui talvel olid inimesed veidi segaduses, siis alates märtsist on turg üha aktiivsemaks muutunud,” kinnitas Vähi.

Projekti suurosanik on EfTEN United Property Fund ja finantseerija Coop Pank. Arhitektuurilise lahenduse lõi PIN Arhitektid ja ehitustööd viib läbi NOBE.

Invego on Eesti juhtiv terviklike elurajoonide arendaja, kelle rajatud kodudesse on Tallinna ja selle lähiümbrusesse viie aasta jooksul kolinud enam kui 1000 perekonda. Viimastel aastatel on Invegol valminud Uus-Järvekülaga sarnaselt Rae vallas asuv Vana-Peetri ning Tabasalu keskusesse rajatud Tabasalu Kodu elurajoon. Ligi viiesaja koduga Tiskreoja elurajooni ehitus on lõpusirgel ja Luccaranna arenduses on uutesse kodudesse kolinud juba üle 50 pere.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.