Kinnisvara

Uudo Sepp avaldab, kas maakleritöö tähendab muusikukarjääri lõppu

Uudo Sepp.Foto: Uudo Sepa Facebook

Kirjutasime eelmisel nädalal, et Uudo Sepp on teinud ootamatu kannapöörde ja asunud tööle kinnisvaramaaklerina. Muusik selgitab pisut, millest selline valik.

Uudo ütleb, et mõte maakleritööst on tal juba väga pikka aega südames olnud ja lõpuks sai ta Skanton Kinnisvaraga liitudes täide viia oma pikaajalise unistuse. “Kinnisvara on mind huvitanud koolist saati. Mind on alati huvitanud arhitektuur ja erinevad disainilahendused,” räägib ta.

Töö sujub Uudo sõnul väga hästi ja meeskond on toetav ning sõbralik. “Alati aitavad, kui tekib küsimusi,” sõnab ta.

Kas uus amet tähendab, et muuskukarjääriga on lõpp? “Muusika kindlasti ei jää tagaplaanile ja suve alguses on mul välja tulemas uus laul “Pray”,” ütleb Uudo.

Aga paralleelselt on ta alati valmis aitama, kui keegi tahab kodu välja üürida, otsib üürnikku või tahab kodu müüa. “Kontaktinfo leiad Skanton Kinnisvara kodulehelt. Ja kui sul on instagrammi konto siis seal on ka olemas uudosepp_skanton leht, kuhu tulevad erinevad korterid/majad näitamiseks müüki või üürile. Teen igast korterist/majast ka eraldi videod stooridesse. Kui tahad, et sinu korter saab sellist reklaami siis võib vabalt ühendust võtta!” lubab Uudo.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.