Kinnisvara

Uus pakkumine: aastaringseks elamiseks sobiv taluhäärber, mis sobib hästi ka lastega perele

Fotod: KV.EE

Rubriiki toetab

Kui oled unistanud oma talust, siis siin on suurepärane võimalus, mis ei nõua sissekolimiseks isegi mingeid eeltöid.

Järvamaal Türi vallas Karjakülas on müüa Jõekalda talukoht, mis laiub ligi kolmel hektaril ja sobib kohe aastarngseks elamiseks.

Kinnistu piirneb suures osas Lintsi jõega, piirkond on väga privaatne. Õues jalutab tihti metsloomi, soojal ajal saab oma kinnistult korjata erinevaid saadusi.

Peamaja on kahekorruseline taluhäärberi tüüpi ehitis, selle juurde kuuluvad kõrvalhooned. Maja asub mõnusas ühtehoidvas kogukonnas, mis samas pakub piisavalt eraldatust.

Majas on kaks korrust ja neli tuba. Mõned toad on läbikäidavad. Esimesel korrusel on sahvriga köök ja kaks tuba, tualett, pesuruum ja soojemal ajal on kasutamiseks ka veranda.

Teisel korrusel on avatud eluruum ja kaks magamistuba. Maja on osaliselt renoveeritud, seejuures on säilitatud palju algupärast ja maalähedast.

Kõrvalhoones on väliköök, saun ja pesuruum. Lisaks puukuur ja aidaalune, mida saab soojal ajal vihmaste ilmadega kasutada külaliste võõrustamiseks.

Elektrisüsteem on vahetatud. Kõrvalhoonel ja peamajal on vahetatud katus. Vesi tuleb majja sisse oma puurkaevust, aga olemas on ka salvkaev.

Kütmiseks on majas kaks ahju, soojamüüriga puupliit ja teisel korrusel kamin. Puupliidiga on ühendatud boiler, mis annab sooja vett. Võimalus on kasutada ka elektriboilerit.

Läheduses käib ka koolibuss, mis viib lapsed hommikul kooli ja toob pärast kooli tagasi. Lähimad poed on Kärus ja Türil.

Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.