Kinnisvara

Uut omanikku otsib väga võimas 12 toaga talukompleks

Fotod: KV.EE

Rubriiki toetab

Kui otsid endale talukohta, mis teistest eristuks ja tõeliselt võimas tunduks, siis siin on sinu võimalus.

Ida-Virumaal Lüganuse vallas on müüa talukompleks valdusega, mis koosneb neljast kinnistust. Maad on kokku ligi 1,7 hektarit, 17. sajandil ehitatud talumaja pinda on 376 ruutmeetrit.

Maja interjöör on põhjalikult renoveeritud 2020. aastal, katus vahetatud 2021. aastal. Topeltaknad, milles kõik sisemised aknad vahetatud pakettakende vastu. Väljas ajastutruud puitaknad.

Hoones on 12 tuba, kombineeritud küte ahjude, pelletkaminate ja kahe õhksoojuspumbaga.
Majas on tsentraalne vesi ja oma septik. Samuti on olemas kaev, soovi korral on võimalik kasutada ka oma kaevuvett.

Hetkel tegutseb hoones 6 magamistoa ja 18 voodikohaga kodumajutus. Kõrghooajal, milleks on suvi ja talv, on valdavalt kogu hoone täisbroneeritud. Hetkel pole kasutusele võetud veel kogu hoone potentsiaali.

Soovi korral antakse ostjale tasuta üle kodumajutust opereeriv kasumlik ettevõte koos kliendibaasiga. Mõistlikul majandamisel on võimalik teenindada valduse ostuks võetavat pangalaenu ja teenida väärikat töötasu.

Forellirikka Roodu jõega piirneval Papli 24c kinnistul asub hoone, mis on kujundatud elamuks. Suletud netopinda on ehitisregistri andmetel 96 ruutmeetrit. Interjöör on renoveeritud 2021. aastal. Elamus on kaks magamistuba ja avar eluruum, mis on ühendatud köögiga.

Hoone ehitusaasta on ehitisregistri andmetel 1870, kuid hoone on nähtav juba varasematelt kaartidelt. Hoonet kütab pelletkamin, mis on ühendatud põrandas asuva veekontuuriga. Peamajas eraldi septik, vesi tsentraalne. Tsentraalse kanalisatsiooni torustik mõistlikus kauguses, soovi korral on võimalik liitumine.

Kinnistul asub ka 1870. aastal ehitatud saun.

Hooned kultuurimälestiste registris, mis võimaldab vastavaid toetusi taotleda.

Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.