Kinnisvara

Vaata üle: äsja müüki tulnud korter pakub inimestele palju nalja

Fotod: KV.EE

Rubriiki toetab

Võrus on üsna soodsa hinnaga pandud müüki vana nõukaaegse maja korter, mis pole iseenesest mitte midagi erilist, kui välja arvata kuulutuse tekst.

Juba paar päeva ringleb sotsiaalmeedias lõbus kinnisvarakuulutus, mis inimestele nalja teeb. Tegemist on äärmiselt loomingulise viisiga teistest muidu võib-olla mitte nii eristuvale kuulutusele rohkem tähelepanu tõmmata.

Näiteks seisab kuulutuses: “Norm korter Võru äärelinna piirkonnas, suht Magaziini kaupluse lähedal, kust saab soodsalt kummikuid. Hea koht maailmalõpu üleelamiseks (ahiküte, puupliit). Kui teistel pole elektrit ega gaasi, keedad sina rahulikult nuudlisuppi”.

Ja jätkub: “Ahju ja puupliiti juba mainisin, seega, ei hakka üle kordama. Ütlen lihtsalt, et ahi ja puupliit on ka. Muide, kuigi küttekoldeid on kahtlaselt palju, on korterit siiski keeruline maha põletada, sest vaid 20 meetri kaugusel asub Päästeamet. Voolik lendab aknast sisse minutiga.”.

Välja tuuakse ka keldriboks, mille saab täita tatra ja soolaga ning mis ühtlasi sobib ka kriisiolukorras varjendiks. Samuti saab ära mainitud puukuuri olemasolu: “Kui peres on salajoodik, on kuur parim koht pooliku viinapudeli peitmiseks. Abikaasa ei saa kunagi aru, miks mees kuurist tulles rõõmsalt õhetab. Arvab, et värske õhu mõjul.”.

Ja ega lõpp sugugi kehvemaks lähe:

“Keldrikorrusele on aretatud majaelanikel ka saun, mida sõbralikult kokkulepete alusel ka kasutatakse. Sauna retro-väärtus on ka päris kõrge.

Lähim toidukauplus (Jaagomäe kauplus) asub korterelamust 50 m kaugusel. Lähim lasteaed (Lasteaed Punamütsike) asub 1 km kaugusel ja lähim kool (Võru Kreutzwaldi Kool) 1 km kaugusel. Lähim bussipeatus asub vahetult korterelamu ees. Lähim mustikamets on … aa, seda vanaema ei lubanud avaldada.

Liis Haavelil palume mitte tülitada.”

Nii tekib ju päris hea huvi küll juba pakkumise vastu? Noh, vaata see siis üle kinnisvaraportaalist KV.EE.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.