Hea idee: Eesti paar leidis kassi koledale liivakastile väga stiilse interjööri sobiva lahenduse

Tegelane, kelle pärast nutikas, kuid samas lihtne meisterdamine ette võeti.Foto: erakogu

Rubriiki toetab

  • Tahad parandada oma lemmiku tervist?
  • Hea ja kindel partner Sinu lemmikule!
  • Vaata pakkumisi!

Eesti naisel Laural ja tema abikaasal sai ühel hetkel mõõt täis: pere kass on neile väga armas, aga tema liivakast üldse mitte. Otsustati leida parem lahendus ja leiti ka.

Paari meelest on kasside liivakastid inetud ja koledast plastist ning kui liivakasti disainiga on vähekegi üritatud vaeva näha, on need kohe kallimad. Pealegi jäid kõik tavakastid nende kassile väikeseks. Seega otsustati, et kassikastile tuleb leida nägusam lahendus kui toas niisama lahtiselt kõigi silme all olemine.

Laurale tuli appi Google, kus ta Pinterestis nägi, kuidas inimesed on lahendanud kassi liivakasti paigutusprobleemid. Nende seast valiti välja oma lemmik.

Nii sündiski otsus panna kassi liivakasti peitmiseks kokku üks kapp.

Kapi leidis pere Aatriumist. Kõige raskem oli leida kassikastile luuki, lõpuks saadi sobiv K-Rautast. Oleks võinud tellida ka UrrNurrist, aga kuna hoog kappi meisterdada oli juba sees, siis mindi seda teed. Ehituspoest said nad ka tavalise ventilatsiooniava katte, kuhu sisse saab lõigata õiges suuruses söefiltri. Laura abikaasa lõikas kapile enne kokkupanemist tikksaega augud sisse ja nii sündiski selline tore kapp, kus kass saab rõõmsalt asjal käia. Samasse kappi mahuvad ära ka muud kassitarbed.

Laura ütleb, et kassile kapp meeldib ja harjumisega mingeid probleeme ei olnud — kass teadis juba enne, kuidas uksest sisse-välja käia.

Kapp ja muud tarvikud läksid maksma ca 100 eurot. Kapp oli neist kõige kallim, 75 eurot, valikut oli küll rohkem, aga pere ostis kallima ja kõrgema, sest kapp on esikus ja sinna on muu hulgas hea koju tulles ka võtmeid ja muid asju panna. Luuk maksis 18 ja ventilatsiooniava kate 5 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.