Lemmik

Kihvt mõte – paiguta kassi liivakast hoopis kappi

Foto: erakogu

Eesti naisel Laural ja tema abikaasal sai ühel hetkel mõõt täis. Nende meelest on kasside liivakastid inetud ja koledast plastist. Kui tootjad on üritanud liivakasti disainiga vähekegi vaeva näha, on need ka kohe kallimad. Lisaks jäid kõik tavakastid nende kassile väikeseks. Seega otsustati, et kassikastile tuleb leida nägusam lahendus kui toas niisama lahtiselt kõigi silme all olemine.

Laurale tuli appi Google, kus ta nägi Pinterestis erinevaid võimalusi, kuidas inimesed on lahendanud kassi liivakasti paigutusprobleemid, ning nad otsustasid abikaasaga kassile kapi meisterdada.

Kapi leidis pere Aatriumist, aga kõige raskem oli leida kassikastile luuki, lõpuks leiti sobiv K-Rautast. Oleks saanud tellida ka UrrNurrist, aga kuna hoog kappi meisterdada oli juba sees, siis mindi seda teed. Ehituspoest said nad ka tavalise ventilatsiooniava katte, kuhu sisse saab lõigata õiges suuruses söefiltri. Laura abikaasa lõikas kapile enne kokkupanemist tikksaega augud sisse ja nii sündiski selline tore kapp, kus kass saab nüüd rõõmsalt asjal käia. Lisaks mahuvad kappi ära ka muud kassitarbed.

Laura ütleb, et kassile kapp meeldib ja harjumisega mingeid probleeme ei olnud – kass teadis juba enne, kuidas uksest sisse-välja käia.

Kapp ja muud tarvikud läksid maksma ca 100 eurot. Kapp oli kõige kallim neist, 75 eurot, valikus oli mitmeid, aga pere valis omale kallima ja kõrgema, sest kapp on esikus ja sinna on muu hulgas ka hea koju tulles võtmeid ja muid asju panna. Luuk oli 18 ja ventilatsiooniava kate 5 eurot.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.