Remont&ehitus

Cramo avas iseteenindusliku tööriistalaenutuse

Tööriistu laenutades ei pea enam tingimata inimesega kokku puutuma.Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

Cramo avas Kadaka tee rendipunkti juures esimese ööpäevaringselt avatud rendikapi, mis pakub võimaluse rentida ja tagastada ehitusseadmeid endale sobival ajal.

“Rendikapp on tuttava pakiautomaadi vormis ja võimaldab rentida väiksemaid ehitusseadmeid. Rentimiseks tuleb seade vaid eelnevalt e-rendi keskkonnas, telefoni või e-posti teel broneerida. Järele tulla ja tagastada saab ühe SMS-koodiga kogu ööpäeva vältel,” selgitas Cramo tegevdirektor Remo Holsmer pressiteates.

“Mugavad digitaalsed lahendused koguvad järjest enam populaarsust, sest mugavam ja kiirem töö planeerimine tähendab ka ajalist kokkuhoidu. Cramo alustas eelmisel aastal e-rendi teenuse pakkumist ja see on väga hästi vastu võetud,” lisas ta.

Cramo tegevdirektori sõnul on rendikapp väike samm valdkonna digitaliseerumise poole. “Ehitusvaldkonna digitaliseerumine on teistest sektoritest maha jäänud, sest uute lahenduste ellu kutsumiseks pole sageli aega võtta. Küll aga on potentsiaalne võit mugavamatest ja efektiivsematest lahendustest vajalik kõigile osapooltele alates ehitajast kuni tellijani,” märkis Holsmer ning avaldas lootust, et uudse lahendusega laienetakse ka teiste rendipunktide juurde.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.