Remont&ehitus

Pühapäevase tormi pärast elektrita jäänud Eesti pere kodu hävis voolu taastamise järel

Vaata, kas saad kõik eluks vajaliku kaotanud peret aidata!

Kodu põlengu järel.Foto: erakogu

Pühapäeval eelkõige Lõuna-Eestis möllanud tormi tagajärjel jäid mitmekümned tuhanded majapidamised elektrita. Ühel sellisel kodul läks aga oluliselt halvemini kui kõigil teistel.

“Pöördun Teie poole abipalvega. Tormi tõttu oli elekter pühapäevast alates ära. Ka esmaspäeval ei olnud veel Viljandimaal teada, mis ajaks elekter täpselt tagasi jõuab. Esmaspäeva õhtul 19 paiku töölt/trennist koju jõudes avastasime, et meie kodu ajab katuse alt, seinte vahelt suitsu välja. Välisust avades oli näha esikus kilbi juures tulekuma ja hoonesse siseneda polnud võimalik. Kutsusime koheselt päästeteenistuse ja proovisime tulekustutitega olukord kontrolli alla saada, kuid päästa polnud enam midagi. Otseseid tulekahjustusi said esiku ja köögi seinad, vahelagi ning tahma- ja kuumakahjustusi said kõik ruumid ja esemed, mis tubades olid,” kirjutab noor naine Facebookis.

Kuna maja oli alles renoveerimisjärgus, puudus sellel kindlustus, nii et abi pole kusagilt loota. Praegu otsib paar sotsiaalmeedia vahendusel koju esmavajalikku, sest kasutuskõlbmatuks muutus kõik, mis kodus oli. Vaata, kas saad aidata!

Pöördun Teie poole abipalvega. Tormi tõttu oli elekter pühapäevast alates ära. Ka esmaspäeval ei olnud veel Viljandimaal…

Posted by Reti Kurm on Kolmapäev, 30. Oktoober 2019

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.