Sisustus

Fotod: Eesti ema kujundas pojale säästunippidega väga kaasaegse toa

Lapse tuba.Foto: erakogu

Instagramis või Pinterestis ringi uidates näeb väga ilusaid lastetubasid, aga oma kodus neid järele teha söendavad ja oskavad pigem vähesed. Üks Eesti ema otsustas nähtu põhjal proovi teha.

Cathy Puusepp hankis oma poja toa kujundamiseks inspiratsiooni just eelpoolnimetatud kanalitest. “Jälgin paljusid kontosid nii Instagramis kui Pinterestis ja otsin sealt igapäevaselt ideid. Samuti on mul pikk nimekiri e-poodidest, mida aeg-ajalt vaatan ja kust omakorda saan uusi ideid koguda ning tooteid soetada,” räägib ta.

Foto: erakogu

Kõik, mis toas näha, on pere ise teinud ja palgatud tööjõudu kusagil kasutatud ei ole. Väike risk see muidugi oli, sest seinamaalingutega naisel väga palju kogemust polnud. ” Ma natuke pelgasin, kas oskame mäed värvida nii ilusti nagu soovitud, aga tulemus sai oodatust parem ja mulle meeldib väga just sellise värvilahendusega,” sõnab Cathy.

Foto: erakogu

Seinamaalingute ja toon-toonis mööbli ning sisustusdetailidega toa kujundamine ja sisustamine näeb välja nagu üks väga kulukas projekt, aga Cathy kinnitab, et nii see sugugi ei ole.

Foto: erakogu

“Asjad pärinevad enamasti järgnevatest poodidest: Jysk, Pepco, Ikea. Seega pärineb sisustus niiöelda odavkettidest ja kogu sisustus on väga soodne. Mõni üksik asi ka Casa Stockmann, Scandikids, Hansapost. Püüan alati sisustada võimalikult soodsalt ja mulle isiklikult meeldib, kui kogu sisustus on omavahel harmoonias,” räägib ta.

Foto: erakogu

Summat, mis toa loomiseks täpselt kulus, Cathy siiski kokku löönud ei ole, aga nii palju teab, et tegu on säästutoaga. Veel soodsamalt oleks saanud ainult juhul, kui ka mööbli oleks kasutatuna soetanud.

Nii et Cathy kaks soovitust oleks:

  • julgelt tasub viimistlustööd ja sisustamine enda kanda võtta
  • eelista soodsaid lahendusi, näiteks ka kasutatud mööblit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.