Sisustus

Fotod: oma kodu esikuga julge tüki ette võtnud Eesti naine otsust ei kahetse

Esiku uus ilme.Foto: Kadi Punnisk

Kui Kadi Punnisk tuli lagedale plaaniga värvida oma esiku seinad mustaks, leidus kahtlejaid palju. Mõni viitas suisa sellele, et musta interjööri eelistava inimese peas pole kõik päris korras. Kadi võttis projekti siiski ette.

Esik, mis pidi saama vähemalt ühe seina, on pikk ja kitsas nagu paljude korterite esikud ikka olema kipuvad. Seetõttu leidus Kadi ideele laitjaid palju – nii mõnigi arvas, et see teeb esiku ahistavalt väikeseks ja liiga tumedaks ja tulemus hakkab häirima.

Esik enne värvimist. Foto: Kadi Punnisk

Tegelikult aga võib must või väga tume värv kitsas ja pikas ruumis anda juurde just sügavust ja tekitada ruumist seetõttu avarama mulje kui see tegelikult on. Pole sugugi nii, et avarust lisab vaid valge seinavärv.

Kadi otsus oli seega kindel, välja tuli mõelda vaid see, kas värvida ära kõik seinad või vaid üks. Et mitte korraga liiga suurt suutäit võtta, alustas Kadi siiski ühe seinaga ja musta asemel valis tumehalli.

Esik pärast värvimist. Foto: Kadi Punnisk

Esiku seina äärde sai isa valmistatud pink ja seinale nagi, kus hoida kotte ja muud taolist, ning väike võtmenagi. Tulevikus peaks sama sein saama kaunistuseks ka veel mõned pildiraamid.

Tulemusega on Kadi ise väga rahul ja kõik, kes külas käinud, on samuti ainult kiidusõnu jaganud. Kadi ei välista, et tulevikus värvib ta tumehalliks ka esialgu valgeks jäänud seinad.

Foto: Kadi Punnisk

Nii drastilise muutuse puhul on tore ka see, et täiesti teise ilme saavutamiseks on väljaminekud väga madalad: sisuliselt piisab vaid värvipurgi ja -rulli soetamisest. Kadi hankis küll juurde ka mõned detailid, kuid kel sisustus juba olemas, pääseb ainult värvi soetamisega.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.