Sisustus

IKEA avab homme oma Tartu esinduse

IKEA Tartu planeerimispunkt.Foto: IKEA

Rubriiki toetab

Homme, 25. novembril avab IKEA Tartus planeerimisstuudio, mis on esimene omataoline Eestis ja kogu Baltikumis. Uus kohtumispaik pakub eelkõige mugavat ja kvaliteetset tuge kodusisustuslahenduste planeerimisel, et aidata klientidel kavandada individuaalsetele mõõtudele, vajadustele ja soovidele vastavaid sisustuslahendusi.

Koroonaviiruse leviku minimeerimiseks tuleb planeerimisstuudio külastused ja planeerimiskonsultatsioonid veebis ette broneerida.

“Koroonaviiruse levikust tingituna avame Tartu planeerimisstuudio turvaliselt – jälgime inimeste liikumist ja piirame külastajate arvu meie ruumides. Julgustame kõiki oste tegema IKEA veebipoes ning kohapealsete planeerimiskonsultatsioonide aegu ette broneerima, et tagada nii külastajate endi kui IKEA töötajate ohutus,” ütles IKEA Eesti juht Christian Schneider.

Individuaalsed erilahendused

Planeerimisstuudio eesmärk on toetada kliente IKEA mööblilahenduste (nt köögid, panipaigad jne) planeerimisel. Klientidele pakutakse üks ühele konsultatsioone, mille käigus jagavad IKEA planeerimisspetsialistid oma teadmisi ja aitavad leida personaalseid lahendusi. Samuti saavad soovijad kasutada kohapeal veebipõhiseid planeerimisprogramme ja küsimuste korral asjatundlike töötajate poole pöörduda. Lisaks planeerimisele on Tartu planeerimisstuudios võimalik ka juba välja valitud mööblit kohapealt tellida.

„Planeerimisstuudio eesmärk on pakkuda klientidele inspiratsiooni, kodusisustusalaseid teadmisi ja lahendusi ning spetsialistide abi koduse elu parandamiseks. Esialgu keskendub planeerimisstuudio planeeritud ehk eelnevalt broneeritud külastustele, kuid koroonaviiruse taandudes on planeerimisstuudiosse oodatud ka spontaansed külastajad. See tähendab, et igaüks, kes vajab uut kööki saab endale konsultatsiooni ette broneerida veebiaadressil ww.IKEA.ee. Seejärel on võimalik tulla IKEA Tartu planeerimisstuudiosse, kus meie töötajad aitavad lisaks tasuta individuaallahendusega mööbli planeerimisele selle ka ära tellida,” selgitas Schneider.

IKEA Tartu töötajad aitavad samuti veebipoest tooteid või nende kombinatsioone tellida. Lisaks pakutakse Tartu planeerimisstuudios ka teisi teenuseid, nagu näiteks mööbli mõõtmine, kokkupanek ja paigaldus.

Samuti saab IKEA Tartu planeerimisstuudiosse veebitellimustele järele tulla, oste tagastada ja nii edasi. IKEA Tartu planeerimisstuudios ei ole kohapeal tooteid, mida saab koheselt kaasa osta.

Uudne kontseptsioon

Planeerimisstuudio on täiesti uus IKEA klientide kohtumispaik Balti riikides. Seda formaati on testitud ka teistes riikides, kuid see on esimene taoline Eestis ja Baltikumis. IKEA Tartu planeerimisstuudio asub Tartus kaubanduskeskuse Lõunakeskus lähistel.

„Meil on hea meel, et IKEA planeerimisstuudio on jõudnud Tartusse. Lõuna-Eesti elanikel on nüüd võimalus IKEA kaupadele järele tulla kodule lähemal, siinsamas Lõunakeskuse kaubanduspargis. Lõunaeestlased on IKEAt juba pikka aega oodanud ja meil on hea meel, et just Lõunakeskuse juures avati esimene uue kontseptsiooniga IKEA kohtumispaik,“ ütles Lõunakeskuse kaubanduspargi tegevdirektor Marju Jeedas.

IKEAl on Eestis hetkel tellimis- ja väljastusspunkt Tallinnas ning planeerimisstuudio Tartus. IKEA Tallinna pood plaanitakse avada 2022. aasta sügisel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.