Sisustus

IKEA palub lõpetada ohtlikuks osutunud toote kasutamise

Tänasest on Eesti esimene suur IKEA pood avatud kõigile huvilistele.Fotod: IKEA

Rubriiki toetab

IKEA palub seoses turvalisuse probleemiga klientidel kohe seinalt maha võtta teatud LETTAN peeglid ja neid enne kinnituste väljavahetamist mitte üles riputada.

Üleskutse hõlmab ainult LETTAN peegleid, mille kuupäevamärgis on 2105 või varasem ja selle põhjuseks on oht, et nende peeglite seinakinnitused võivad puruneda. IKEA palub kõigil, kellel on viidatud kuupäevamärgisega LETTAN peegel, see kohe seinalt maha võtta ja tellida tasuta uued kinnitused.

Kõnealuseid peegleid näeb SIIT.

IKEA tootearendusega kaasneb põhjalik ohu hindamise ja testide programm, mis tagab, et kõik tooted vastavad neid müüvate turgude asjakohastele seadustele ja standarditele. Sellele vaatamata on müüja saanud teavet, et mõne LETTAN peegli seinakinnitused on purunenud ja põhjustanud peegli seinalt kukkumise. Seetõttu palubki IKEA kõigil, kellel on viidatud kuupäevamärgisega LETTAN peegel, see kohe seinalt maha võtta ja tellida tasuta uued kinnitused.

Soovitud koguses asenduskinnituste saamiseks tootekoodiga 139298/1 palub IKEA võtta ühendust IKEA klienditoega telefoninumbril +372 330 4000 või saata e-kiri aadressil info@IKEA.ee.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.