Sisustus

Kanal 2 selle sügise üllataja „Kodud rahaks“ ootab uusi kodusid

"Kodud rahaks" saatetiim.Foto: Kanal2

Rubriiki toetab

Sisustusentusiast Keili Sükijainen ja sisekujundusvõlur Merlin Miido otsivad Kanal 2 saate „Kodud rahaks“ uue hooaja jaoks kortereid, mis vajavad värskust ja uut hingamist.

Sel sügisel vaatajate poolt väga soojalt vastu võetud uus kodusisustus saade „Kodud rahaks“ tõi ekraanile kõige kavalamad sisekujundustrikid ja tegi mitmest ajale jalgu jäänud üüripesast kodud, mille eest korteri uuel elanikul oleks lausa rõõm õiglast hinda maksta.

„Ma olen uue hooaja eel vist veel rohkemgi ärevil kui eelmisel korral, sest seekord ma enamvähem juba tean mis mind ees on ootamas,“ on Miido elevil. „Ootan lisaks vaatajate üllatamisele ka eelkõige iseenda üllatamist, sest varasema nelja kodu asemel on väljakutseks seekord lausa kümme kodu koos uute ägedate inimeatega värskeks pärliks voolida,“ lisab Miido. 

Saatejuht Keili Sükijainen on rõõmus, et saavad vaatajate suurele nõudmisele vastu tulla ja eestimaalasi veel oma saatega isetegemise ja renoveerimispisikuga nakatada. „Nii vahva on näha, kuidas inimesed saadavad meile fotosid saatest nähtud nippide kasutamisest oma kodudes,“ sõnab Sükijainen.

Saate tiim lubab, et uus hooaeg toob kindlasti veel rohkem häid nippe, palju inspiratsiooni ja parimat meelelahutust. „Saatesse kandideerimiseks ei pea tõesti midagi oskama, vaid vajame su julget pealehakkamist ja võid kindel olla, et teeme üheskoos su kodu rahaks,“ julgustab Sükijainen inimesi kirjutama

Kirjutage kodudrahaks@kanal2.ee .

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.