Nädalavahetuse suurel festivalil näeb eestlaste suurimaid kodusisustuseeskujusid

Väga KUUT festil saab üle vaadata Eesti kõige ägedamad kodusisustajad. Pildil Merlin Miido ehk homeinestonia.Foto: Anna Lutter

26. juulil toimub Kiisa kohvikutepäeva raames Anna Lutteri eestvedamisel Väga KUUT fest, kus muuhulgas kogunevad mitmed Eesti sisustushuviliste suured eeskujud.

Fest saab olema väga kirju ja tegevusi on seal seinast seina. Kuidas selline kava välja kujunes? “Mõtlesin, et maru äge oleks kohalikust kohvikutepäevast osa võtta. Mul on maailma kõige ägedam tiim – pere ja sõbrad, kes arvasid ka, et see on väga äge idee – midagi koos teha! Igaüks aga lisas mõne soovi: kes tahtis bändi, kes tahtis unenäopüüdja töötuba, kes arvas, et kirbukas võiks olla, kes soovis rahvatantsijaid näha, kes helimeditatsiooni ja hennat ning fotograafi,” kirjeldab Anna.

Nii eskaleerus kohvikutepäeval osalemine millekski oluliselt suuremaks ja sündis päevapikkune festival, kus tegemist leidub küll igaühele.

Saab sisustusiidolid oma silmaga üle vaadata

Kodu- ja sisustussõpradele pakub aga ilmselt kõige enam pinget see, et kohal on väga mitmed sisustuseeskujud, kellele paljud sotsiaalmeedia vahendusel kaasa elavad. Nüüd on võimalik nendega silmast silma kohtuda.

Kohal on ja oma kodu- ja sisustuskraamiga kauplevad @homeinestonia, @augusti_kodu, @ourestnest, @kuueskorter, @kodupuiesteel ja @lutteranna ise püüab jõuda ka mingi valiku välja panna.

Lisaks instagrammeritele on kohal ka ägedad väikeettevõtted, näiteks kalendermärkmikud “olen iseenda boss”, Pauleni püksipood, vahatatud toidurätikud, paberlilled, käsitöökaardid ja Mudilasvihik.

Tegemist jagub tervele perele

Sisustushuvilise võiks KUUTi kohale tuua samas juba see koht ise: Anna Lutteri sisekujundatud ja kavandatud ruum, kus töötubasid korraldatakse, on kahtlemata vaatamisväärsus omaette. Kuid päris kindlasti on suureks tõmbenumbriks kohtumisõhtu “peale KUUT”, kus on seekord külas üks eriti siiras, lõbus ja andekas sisustusinstagrammer Merlin Miido ehk @homeinestonia.

“Räägime temaga sisustus- ja instagrammiteemadel, aga kindlasti ka elust üldiselt. Lisaks on plaanis ta panna – Kuudile omaselt – teie kõigi ees midagi oma kätega tegema! Kes peale KUUT kohale tulla ei saa, siis annalutter.KUUT FB lehel kanname ka kohtumisõhtut live ülekandena üle,” räägib Anna plaanidest.  

Festivaliala külastamine on kella seitsmeni õhtul kõigile tasuta. Töötubades saab valmistada unenäopüüdjaid, trükkida kotti, teha hennat ja lühikesi fotosessioone. Lisaks on sensoorsed töötoad beebidele ja väikelastele ning võimalik on osaleda helimeditatsioonil. Töötoad on tasulised, kuid festivalipäeva puhul on hinnad väga soodsad.

“Kuna töötubades on kohtade arv piiratud, siis koha tagamiseks palume ennast enne kirja panna. Kontserdipileteid on võimalik eelmüügi hinnaga osta Ticketerist. saab olema väga KUUT fest!” ütleb Anna ise. Nii et tehke siis

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.