Sisustus

Neli kodumaist tegijat, kes hea hinnaga väärikale vanale mööblile uue näo annavad

Foto: Shutterstock

Vanamööbli kasutamine kodu kujundamisel on trend, mida tuleb iga hinna eest hoida. Õnneks leidub tegijaid, kes sellele kaasa aitavad.

Vana mööblit tuleks oma kodus uuele eelistada väga mitmel põhjusel: ajalooga esemed on hoopis väärikamad, need on reeglina uuest soodsamad ja vastupidavamad ja taaskasutus on väga keskkonnasõbralik.

Kui aga ise vana mööblit hästi ja oma kodusse sobivalt korda teha ei oska, aitavad sind tublid kodumaised tegijad.

Varn

Varnal on olemas nii päris pood kui netipood. Peamiselt saavad siin poes uue näo retrostiilis mööbliesemed, päris vana mööblit kohtab harvem. Poest leiab sisustushuviline ka palju muud põnevat.

Kollane Kapinupp

Peamiselt Facebookis tegutseva Kollase Kapinupu taha peidab end Ly, kes peamiselt annab uue elu juba valmis ostetud esemetele, kuid on alati valmis aitama sobivat mööblitükki otsida või tulema kliendi koju seal olevaid suuremaid mööbliesemeid korrastama.

Väike Mööblistuudio

Mööblistuudio füüsiline asukoht on Tartus Aparaaditehases, aga tihe tegevus käib samuti Facebookis. Vahel saab siitkaudu soetada mõne valmiskujul värskendatud mööblitüki, vahel võib aga oma armsa vana mööblieseme korrastamiseks viia.

Höme

Vanast heast Hömest ei saa me kuidagi üle ega ümber. Aga see ongi väga mitmekesine koht! Poepidaja Brette teeb oma kätega ka vanu mööblitükke korda ja tulemus on väga äge!

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.