Sisustus

Punane Rist avab Tallinnas rõiva- ja sisustuskaupluse

Rõiva- ja sisustuspood. Pilt on illustratiivne.Foto. Shutterstock

Rubriiki toetab

Punane Rist avab septembris Tallinnas aadressil Kadaka tee 54 taaskasutuskaupluse, kus pakutakse müügiks nii rõivaid kui sisustuskaupu. Müüdav kraam jõuab poodi Soomest.

„Kui alguses on peamine koostööpartner Soome Punase Risti Kontti kauplusekett, siis edaspidi toome kaupa ka teistest Euroopa riikidest. Kadaka teel asuv pood on esimene, kavas on laieneda ka mujale Eestisse,“ märkis Eesti Punase Risti projektijuht Leelo Sui.

Mitmesaja ruutmeetrisel pinnal on laias valikus rõiva- ja jalatsikaupa nii naistele, lastele kui ka meestele, samuti põnevat ja omanäolist sisustuskaupa – lauanõud, kodutekstiil, maalid, vaibad jpm.

„Keskkonda säästev ja seda hoidev mõtte- ja käitumisviis on Eestis aina rohkem kanda kinnitamas, kuid pikk tee on veel käia. Loodame, et uus kauplus, sealne korralik kuid samas soodne kaubavalik, toob taaskasutuse juurde nii mõnegi inimese, kes varem on olnud eelarvamuste küüsis,“ rääkis Sui.

Lisaks keskkonnahoiule on ettevõtmise võtmesõna heategevus. „Kaupluse müügitulu läheb tagasi kogukonda: sellega toetame vähekindlustatud peresid, enimhaavatavaid eestimaalasi,“ sõnas Eesti Punase Risti president Harri Viik.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.