Sisustus

Uus sisustuspood muudab kvaliteetse disaini kõigile kättesaadavaks

myOCCO sisustuspood.

Rubriiki toetab

Professionaalse sisustusteenusega tuntust kogunud OCCO avas täna, 6. detsembril e-poe myOCCO, mis toob tarbijateni üle 40 eksklusiivse brändi Euroopast, et muuta disainmööbel kättesaadavaks ka üksiktoodete tellijale.

“Meie missioon on teha kvaliteetne disain kättesaadavaks kõigile. Kui siiani on meie tootevalik olnud saadav peamiselt vaid tipparhitektidele ja suurettevõtetele, siis läbi myOCCO saab igaüks võimaluse tellida endale disainmööblit ja aksessuaare parimatelt Euroopa brändidelt,” kommenteerib e-poe loomise tagamaid OCCO Eesti juht Jarmo Oidermaa. 

Seni on OCCO paistnud silma oma “võtmed kätte” sisustusteenusega, olles sisustanud sadu kontoreid, sealhulgas Eesti tarkvaraettevõtte Bolt kontoreid üle Euroopa. Tihedas koostöös klientide ja sisearhitektidega tunnetasid asutajad, et paljud kliendid tunnevad huvi konkreetsete sisustustoodete vastu, mida OCCO projekte teostades kasutab. Nendest vajadustest lähtuvalt jõutigi otsuseni avada enda e-pood myOCCO ja tagada sellega kvaliteetsete disaintoodete kättesaadavus ka neile, kes soovivad ise enda kodu või kontorit sisustada. 

MyOCCO valikust leiab kõike, mida kodude ja ka kontorite sisustamiseks vaja võib minna, alates sööginõudest kuni kontorimööblini ning igakuiselt tuleb juurde ka uusi brände ja tooteid. Kui personaalne lähenemine on seni OCCOt iseloomustanud sisustusteenuse juures, siis nüüd saab seda tunda ka iga e-poe klient. Valikust leiab palju tippbrände Itaaliast ja Skandinaaviast ning kohaletoomine on kogu Eesti ulatuses tasuta. 

MyOCCO e-pood on arendatud mitmete automatiseeritud süsteemide peale, mida toetab OCCO innovatiivse lahenduse, sisearhitektide igapäevatööd automatiseeriva digitaalse tööriista arendus. OCCO tugev IT-võimekus võimaldab myOCCO-l tulevikus laieneda ka teistesse Euroopa riikidesse. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.