Sisustus

Viis Eesti instagrammerit, keda sisustushuvilised kindlasti jälgima peaksid

Interjöör.Foto: Pexels

Tänapäevane kodusisustaja saab peamise inspiratsiooni sotsiaalmeediast, eelkõige Instagramist. Nii ei ole imekspandav, et sinna on tekkinud ka mitmed kaasmaalased, kes oma hea silma ja osavusega kodurindel silma paistavad. Vaatame viit neist lähemalt.

HomeinEstonia. Keda sisustamine vähegi huvitab, see lihtsalt peab Merlini jälgijaks hakkama. Polegi tähtis, kas teie maitsed sisustamisel kattuvad või ei, Merlini storydest saab suurepäraseid nippe ja ideid kodu sisustamiseks. Ja muidugi lihtsalt puhast meelelahutust!

View this post on Instagram

🍂Lambid ja Toolid🖤 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Ma nägin neid lampe esmakordaelt vist augustis, või juulis juba, kui niisama @mileediflowers poodi ilusaid asju vaatama ja pildistama läksin. Ja SEL esimesel jaw drop hetkel ma teadsin, et I have to have themmm! 🙈😆 Aga Noh, kuna Aadu mul paraku ei toeta asjade ümber vahetamist, kui eelmine alles töötab, siis ma pidin end tagasi hoidma. Suutsin seda sünnipäevani! Palusin sõbrannadelt sünnipäevaks mileedi kinkekaarti (midagi, mis ma alati teen, kui ma kuskilt midagi väga väga tahan, aga ise ei raatsi ntx osta🙈) ja siis veel tegid Mileedi ekstra toredad haldjad sünnipäevaüllatuse ja kinkisid ka omaltpoolt sünnipäevakrediiti, niiet lõpuks ma peaaegu ei pidanudki enda isiklikku raha lampidele kulutama! 🤸 Win-win. 😊 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Ja no sama lugu ka nende uute toolidega! Neid ma igatsesin isegi veeeel kauem, kui lampe! 🙈 Tuleb välja, et vahel ikka tasub kannatlikkus ja ootamine ära! 😆 Mulle muidugi väga raske tegevus, kuna ma olen reaalaelt kõige kärsitum ja kannatamtum inimene ever! 🙄😆 Aga seekord lõppes see kannatus sellega, et sain kaua igatsetud uued toolid ja lambid pm tasuta! 🥰🥰☺️ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Aadu muide ütkesn, et uued lambid on normaalsed, aga talle meeldisid eelmised rohkem. 😆 Toolide kohta ei öelnud suurt midagi. 🙄🤣 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Kuidas Sul teise poolega läbirääkimised käivad? Saad vabalt teha seda, mis soovid ja koju vedada igast vidinaid ilma, et ta neid märkakski, või pigem saad ka keelde ja asjade vajalikkuse kohta moraalilugemisi? 🙈🤣 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ . . . #livingroom #livingroomdecor #livingroomstyle #diningroom #diningroomdecor #diningtable #jute #boho #boholiving #bohodecor #bohohomedecor #rotan #bohopendant #pendant #diningroominspo #modernboho #modernfarmhouse #bohofarmhouse #hmhome #hmxme #homeinspiration #house #candles #homestyle #homesweethome #styleinspo #interior #homedecore #interiordecorating #interiorstyling

A post shared by Merlin Miido 🇪🇪 (@homeinestonia) on

Minukodu. Nõukaajal ehitasid peaaegu kõik oma majad ise. Kui palju sa tänase noorema rahva seast neid inimesi tead, kes millegi säärasega hakkama on saanud? Kärt-Britt ja tema mees on ühed neist vähestest. Lisaks sellele on nad suure osa mööblistki ise valmistanud.

Liisaremondib. Liisa möllab kahel rindel: pealinna kerkib perele täiesti uus elamu ja Lääne-Virumaal puhutakse elu sisse ühele talule, kus juba nii palju ilusat ja romantilist näha saab. Igasugu isetegemisprojekte on ka. Meie lemmik on maakodu vannituba, see on kindel.

Lillherne. Need inimesed võtsid kätte ja ehitasid ühe Tartu Supilinna suurima murelapse uuesti üles. Nüüd on sama maja õuele valminud juba teinegi kodu, mis, linnaosale omaselt, on võimalikult suures osas ehitatud taaskasutusmaterjalidest.

Twodothings. Kaks noort inimest ja üks vana talumaja. Asjad on veel päris algusjärgus, nii et täpselt paras hetk jälgima hakata: saab kogu sellele protsessile esimestest sammudest peale kaasa elada!

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.