Sisustus

Viis Eesti poodi, mida külastamata ägedat kodu sisustada ei saa

HÖME kauplus Kuressaares.Foto: HÖME

Kindlasti teevad kodust kodu inimesed, kes seal elavad, aga ega lahe kujundus ikka liiga ei tee. Selleks, et endale eriti äge elamine luua, ei saa üle ega ümber alljärgnevatest sisustuspoodidest.

HÖME

Foto: HÖME

Saaremaalt tuleb ainult häid asju, nii ei ole imestada, et ka üks kõige ägedamaid sisustuspoode terves meie riigis ennast just Kuressaares sisse seadnud on. Aga kui ilusti palud, saadavad nad sulle kaupa igasse Eesti punkti. Valikus on peamiselt väga äge teise ringi mööbel, aga leiab ka uuemat kraami.
Nende tegemistega saab kursis olla nii Instagrami kui Facebooki kaudu.

Hunterior

Foto: Hunterior

Hunterioris leidub ohtralt eriti esmaklassiliselt korda tehtud vanamööblit, aga ka muid sisustusdetaile, mida üks tõeline kodukujunduse gurmaan vähegi vajada võib. Soetada saab ka näiteks valgusteid. Poel on Tallinnas Telliskivis oma showroom, aga ostelda saab ka nende veebiküljel.

Mööblisahver

Foto: Mööblisahver

Mööblisahver on Höme mandril asuv vanem õde. Nende kaubavalik on mingis mõttes väga sarnane, aga samas piisavalt erinev, et ühes poes käinuna ei saa siiski väita, et oled kursis mõlema kaubavalikuga. Mööblisahvri kraami on võimalik soetada ka veebipoest.

HomeArt

Foto: HomeArt

Kohustuslik pood kõigile, keda inspireerib kodu kujundamisel boho-stiil. Musta, valget ja puidutooni leidub siin rikkalikult, sekka lopsakaid rohelisi toalilli. Kaubeldakse ka Rootsi vanamööbliga ja siit võib leida tõelisi pärle. HomeArti miinus kaugema kandi inimeste jaoks on, et veebis nad äri ei tee, aga kohale tasub minna küll, sest poega koos tegutseb ka kohvik.

Tobias&Ida

Foto: Tobias&Ida

See on pood, kust leiab endale sisustusdetaile, mida mujalt Eesti poodidest ilmselt ei saa. Valikus on mitmete põnevate põhjamaade ja Austraalia disainerite looming. Kaupluse kaudu on võimalik endale ka teatud kaupa tellida, kui vaid oma soovist märku annad. Tobias&Ida tegutseb hetkel ainult veebis. Kaupa kohapeal katsuda eriti ei saa, aga tellida on seda võimalik kõikjale.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.