Tee ise

Eesti naise väga kahtlane eksperiment vana diivani uuendamisel toimis perfektselt

Foto: Shutterstock

Kes vähegi kodu sisustanud, see teab, kui tüütu on olukord, kus leiad täpselt õige mööblitüki, aga see on täiesti vale värvi. Üks Eesti naine lahendas selle olukorra väga huvitaval moel.

Fotograaf Kairi Naha, kes tegutseb Tartus Fotoaparaadi stuudios ühes Kadri Parve, Eve Joosingu ja Anu Parksepaga, leidis stuudiosse ideaalselt sobiva diivani, millel oli totaalselt vale värv.

Väheefektne vanaroosa ei sobinud fotostuudio diivanile pooltki nii hästi kui sobinuks sügavroheline. Mida siis teha, vahetada kangas? Sugugi mitte! Kairi võttis purgi värvi, pintsli ja värvis kangast diivani lihtsalt üle.

Selleks kasutas ta Vitage Chickist ostetud kriidivärvi, mis on väga mitmeostarbeline, sobides nii mööbli kui ka ilmselgelt kanga värvimiseks.

Täna uuendasime Vintage Chick ostetud värviga diivanit. Vanaroosast diivanist sai roheline. Kuidas meeldib selline muutus? Väike vihje: kaugel jõuludki enam on … ☺️

Posted by Fotograaf Kairi Naha on Neljapäev, 5. September 2019

Tulemusega on Kairi väga rahul. Ta tõdeb, et kangas on ehk pisut jäigem, aga see ei sega. Kangas ei haise ega määri ja tulemus on igati hea.

Nii et kui järgmine kord leiad diivani, mis muidu igast küljest see õige, aga värv ei sobi, võta pintsel ja värvi üle!

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.