Tee ise

Meeldib või mitte? Eesti naise julge samm köögi värskendamisel saab vastakat tagasisidet

Värvid.Foto: Pixabay

Kui köögimööbel üle viskab, ei pea viimaste säästude eest hakkama uut tellima. Saab palju lihtsamalt läbi.

Helita Valter kolis hiljuti uude kodusse, kus ootas ees puidutooni köögimööbel, mis polnud naisele sugugi meeltmööda. “Seda värvi mööbel pole mulle kunagi meeldinud,” selgitab ta.

Köök enne ja pärast. Foto: Helita Valter

Kuna hetkel polnud võimalik köögimööblit välja vahetama hakata, tuli leida mõni muu ajutine lahendus selleks, et mööbel iga päev silma ei kriibiks. Ja Helita leidis ka: ta siirdus Värvikeskusesse ja lasi endale seal soovitada kõike, mida ühe vinge, julgelt tumerohelise köögi loomiseks vaja läheb.

Mingeid põhjalikke eeltöid naine ei teinud: kappide uksed said puhtaks pestud ja sinna peale läks Sadolini Master Novus värv. Populaarsed kriidivärvid, millega paljud oma kööke üle võõpavad, Helita välistas, sest need tuleb hiljem pealt veel millegagi viimistleda ja naine ei näinud sel mõtet.

Kasutatud värv. Foto: Helita Valter

Uste värvimiseks soovitab Helita kindlasti kasutada rulli, kus vähegi võimalik, sest pintsliga on ilusa tulemuse saavutamine kordades keerulisem.

Sotsiaalmeedias on Helita töö tulemuse hindamisel jagunetud kahte leeri: nii mõnedki hindavad esialgset kööki ilusamaks. Samas leidub hulganisti ka neid, kes Helita tehtut väga ägedaks peavad.

Uste täpsem toon. Foto: Helita Valter

Kodugeenius kiidab igal juhul takka: värvivalik on alati maitse asi, aga julgus oma kätega midagi kodus ära teha on alati kiiduväärt. Kui ka sul leidub ägedaid isetegemisprojekte, mida tahaksid teistega jagada, saada need aadressile kodu@geenius.ee

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.