Tee ise

Naine, kes aastaid võimsaid mööblitükke ehitanud, jagab internetis kõigile tasuta oma projektide juhiseid

Ana White oma kätetööga.Foto: ana-white.com

Oled mõelnud küll, et tahaks väga oma kätega mõne mööblitüki valmis ehitada, aga kahtled, kas ise detailse lahenduse väljamõtlemisega hakkama saaksid? Noh, aga siis oleks väga hea võtta ette mõni tasuta juhis. Näiteks Ana White´i oma.

Ana White on naine, kes on oma koju suure osa mööblist omaenda kätega valmis teinud. Kuna tema tehtud tööd hakkasid paljudele meeldima, otsustas ta heast peast kõigi tehtavate projektide juhised internetti üles riputada ja neid soovijatele tasuta jagada.

Ajapikku on maailmas tekkinud terve Ana White´i koolkond, suur hulk mehi ja naisi, kes tema õpetuste järgi ehitavad kõike alates telerialustest lõpetades suurte seinakappide ja aiamööbliga. Tehtud töid esitletakse märksõnaga #anawhiteplans Instagramis või pikkade postitustena oma blogides.

Ana plaanide võlu seisneb selles, et need on väga detailsed, aga samas lihtsad. Ära on toodud kõik, mida ühe projekti elluviimiseks vaja, sealhulgas täpne tööriistade ja vajamineva materjali loetelu. Nii võibki igaüks tõesti mööblit meisterdada, palju aga jaksab.

Hakkas huvitama? Ana plaanid leiad tema koduleheküljelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.