Uudis

Eesti Posti muudatusega saab kirjad ja pakid mugavamalt kätte

Foto: Unsplash

Eesti Post muudab alates 1. oktoobrist osaliselt Tallinna ja Pärnu linna sihtnumbreid, et klient saaks kasutada endale kõige lähemat postkontorit.

Tallinnas muutuvad teatud sihtnumbrid Kesklinna, Põhja-Tallinna, Kristiine, Haabersti, Mustamäe, Lasnamäe, Pirita ja Nõmme linnaosades, Pärnus muutuvad sihtnumbrid osadel aadressidel, mis asuvad Kodara, Ristiku, Savi, Supeluse ja Villa tänavatel.

Ettevõtte teatel muudetakse sihtnumbreid seetõttu, et kui saadetised jaotuvad postiasutuste vahel sihtnumbrite alusel, võivad kirjad ja pakid jõuda klientide jaoks kaugel asuvasse postkontorisse.

Oktoobris jõustuv muudatus tagab selle, et sihtnumbrid viiakse postkontorite paiknemisega kooskõlla ja edaspidi saavad kliendid kõigiks postitoimetusteks kasutada endale lähimat postkontorit.

Eesti Post lubab inimesi aegsasti muudatusest teavitada. Kui saadetud kirjal on pärast 1. oktoobrit vana sihtnumber, ole võimalik tagada selle õigeaegset jõudmist saajani. Kui saadetud pakil on pärast 1. oktoobrit vana sihtnumber, väljastatakse see endisest elukohajärgsest postkontorist, mis ei pruugi olla kliendile lähim.

Täpsema info leiad Omniva kodulehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.