Uudis

Eestlaste seas palavalt armastatud COS avab Eestis esimese kaupluse

COSi pood Tallinnas.Foto: Kalle Veesaar

Tallinnas Rotermanni kvartalis aadressil Rotermanni 6 avatakse maailmas laialt tuntud ja armastatud rõivabrändi COS esimene kauplus.

Kauplus asub 20. sajandil tegutsenud leivakombinaadis, mille renoveerimine on olnud sisearhitektuurse lahenduse kese. Algupäraseid funktsioone on renoveeritud ja ümber kujundatud ning materjalide valimisel on silmas peetud analoogide leidmist originaalidele. Ruumides on silmatorkavad elemendid – ajaloolised juugendstiilis aknad ning paekiviseinad, mis ühendavad sujuvalt vana ja uut.

Uues 571 ruutmeetri suuruses kaupluses on saadaval kevad-suvi 2021 kollektsioon, mis on inspireeritud aastaaegade uuenemisest ning brändi optimismist tuleviku suhtes. Kollektsioon on mõeldud  soojemateks ilmadeks, jäädes samaaegselt ajatuks ja mitmekülgseks.  Võtmesõnaks on sidusus,  mis luuakse  garderoobi baasesemete näol. Lõdvalt istuvad siluetid on disainitud kodus olemiseks, randa minekuks või jalutuskäiguks südalinnas.

COS on pühendunud kvaliteetsete materjalide kasutamisele, mis oleksid samaaegselt ka jätkusuutlikud ning piiraks rõivatööstuse mõju planeedile. Kevad-suvisel hooajal kasutatakse kangaid, mille tootmiseks on vaja vähem vett ja pestitsiide – näiteks lina ning kanepipuuvilla.

Tähistamaks COS-i Tallinna poe avamist, kingitakse ostude puhul, mis on üle 150 €, klientidele ka ümbertöödeldud puuvillast kott (kuni tooteid jätkub).

Brändist COS:
Kaasaegsest kultuurist inspireerituna on Londonist pärit moebränd tuntud kollektsioonide poolest, mis tasakaalustavad uuenduslikku disaini püsiva stiiliga ning pakuvad tarbijale hooajatuid esemeid. COS loob modernseid ja funktsionaalseid tooteid, toetades kunsti ning tehes koostöösid erinevate loomeisikute, galeriide ning loomestuudiotega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.