Uudis

IKEA hakkab juba enne poe avamist üle Eesti süüa pakkuma, kuulsaid lihapalle aga kahjuks veel ei saa

IKEA ratastel bistroo.Foto: IKEA

Suve lõpus avatakse Rae vallas IKEA pood, kuid süüa hakkab Rootsi mööblihiid siinmail juba augustist pakkuma. Toitu ei anta küll veel poes kohapeal, vaid ratastega bistroos, mis mööda Eestit ringi tuuritab.

IKEA lubab, et bistroo menüüs on kõik pakkumised väga soodsa hinnaga – taimse- või lihaviineriga hot dog’id maksavad vaid 0,70 eurot ning masinajäätis 0,50 eurot. Lihapalle veel ei pakuta.

IKEA toitlustusjuht Piret Rajasalu ütles, et kuigi eestimaalastel tuleb legendaarsete lihapallide maitsmiseks veel poe avamist oodata, on taskukohaste hindade pakkumine firma jaoks väga oluline. “Meie bistrootoit on üks näide sellest, milliseid hindu võivad Eesti elanikud IKEA Tallinna poes oodata,” ütles ta.

Ratastel bistroo leiab Tallinn Truck Show‘lt 05.-06.08, Tallinn Food Truck Festivalilt 12.-13.08 ning Tallinna Jäätisepeolt 14.08. Lisaks sellele ka Tallinna Keskturu juurest 29.-30.07 ning Tallinna Loomaaiast 31.07.

IKEA Tallinna pood avatakse suve lõpus. 30 000 m2 kaupluses on koheseks kaasaostuks ligi 9000 sisustustoodet. Lisaks avatakse kaupluses pea 400 kohaga Rootsi restoran ning bistroo.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.