Barbora tõi müügile 7-aastase Mia disainitud riidekoti, mille tulu läheb TÜ Lastefondile

Toidu- ja esmatarbekaupade pood Barbora korraldas mai alguses lastele joonistusvõistluse eesmärgiga leida kujundus poodi müügile tulevale korduvkasutatavale poekotile. Kõigi laekunud tööde seast valiti rahvahääletusega võitjaks seitsmeaastase Mia töö, kelle joonistusega koti müügist saadav tulu läheb Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile. 

Barbora turunduse ja sortimendi juhi Ljubov Seibaku sõnul soovis e-pood riidest korduvkasutatavat poekotti sortimenti lisades pakkuda selle ostjatele lisandväärtusena võimalust iga ostuga ka head teha.

“Kuna otsustasime poekoti müügist saadava tulu annetada Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile, siis tahtsime koti väljatöötamisse kaasata lapsed ning korraldasime joonistusvõistluse,” rääkis Seibak. Kokku laekus 126 joonistust, nende hulgas Valga Põhikoolist, Narva Vanalinna Põhikoolist, Rakvere Reaalkoolist ja Tallinna Huvikeskusest Kullo. Kõigi joonistuste seast valiti Facebooki-hääletusega võitjaks seitsmeaastase Mia töö, mis Barbora kotile trükiti.

Barbora uus eripärase disainiga ostukott on valmistatud 100% looduslikust sertifitseeritud mahepuuvillast.

Seibaku sõnul on uus keskkonnasõbralik poekott oluliselt enamat kui lihtsalt kott, vaid see on ka hoolimise ja toetamise sümbol. 

“Iga müüdud kott annab oma väikese panuse nende laste heaolusse, kes vajavad meditsiinilist abi,” märkis Ljubov Seibak. “Ka koti disainil kasutatud Mia võidutöö kannab endas kunstilise võlu kõrval edasi ideed pühendumust abivajajaid toetada.” 

Loe lähemalt Barbora ostukotist: https://ostukott.barbora.ee/

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.