Sisuturundus

Elektriarveid vähendavad päikesejaamad on muutunud kättesaadavamaks ning jaamade rajamine mugavamaks

Kas sina tead, palju sa aastas elektrile kulutad?

Elu on näidanud, et paljud inimesed hakkavad oma energiatarbimisele rohkem tähelepanu pöörama just talvisel kütteperioodil, mil elektrit üldiselt rohkem kulub ja arved seetõttu krõbedamad on. Teatavasti on päikeseenergia üks keskkonnasõbralikumaid ja efektiivsemaid viise oma kodu taastuvenergiaga varustamiseks.

Mõistagi ei vähenda päikeseenergia kasutamine kuidagi majapidamise üleüldist energiakulu, kuid vähendab märkimisväärselt igakuiseid elektriarveid. Samuti on päikesejaam selge investeering iseenda tulevikku, kuna tasub end koos toetusskeemiga üldjuhul 10-15 aastaga ära.

Kõige parem aeg tulevikku investeerimiseks oli eile

Sageli hakkavad koduomanikud mõtteid päikesepaneelide paigaldamisest mõlgutama juba sügisel ja talvel, ent ootavad otsuse langetamise ja lepingu sõlmimisega kevade või suveni. Elektrumi kogemusele toetudes võib öelda, et just kevadel ja suvel on päikesepaneelide paigaldamise tipphooaeg ning enamikel paigaldajatel on käed-jalad tööd nii täis, et kõikide soovijateni ei pruugita jõudagi.

Samuti tasub tähele panna, et veel enne 2020. aasta lõppu päikesejaama koju paigaldada lasknud koduomanik säästab märkimisväärselt ka päikesejaama soetamisega seotud kuludelt. Nimelt lõpeb praeguse seisuga just 2020. aastal päikesepaneelide soetamiseks riikliku toetuse välja jagamine, kusjuures toetuse saamiseks peab jaam olema enne lõpptähtaega valmis ehitatud. Ainult lepingu sõlmimisest ei piisa.

Võttes Elektrumiga ühendust veel enne 2019. aasta lõppu või 2020. aasta alguses, võib olla kindel, et jaam saab püsti pandud enne kevadkuude algust, kui päike maksimaalselt tootma hakkab ning klient kõige suurema kasu oma investeeringust ka lõikaks. Seega, mida varem päike enda kasuks tööle panna, seda kiiremini võib ka tulemusi näha.

Päikese Klõps päikeseelektrijaamu on võimalik paigaldada nii maapinnale kui ka katusele!

Päikesejaam, mis ei aja eelarvet lõhki ja mis tuuakse sulle mugavalt koju kätte

Üsna tihti tuleb ette, et päikesepaneelide ja päikesejaamade soetamise vastu on selge huvi, kuid ei tea täpselt kuidas, kui palju ja kuhu neid paigaldama peaks. Elektrumi eesmärgiks on teha päikeseenergia kasutamine võimalikult lihtsaks ja kõigile kättesaadavaks.

Elektrumi PÄIKESE KLÕPS “võtmed kätte”-pakett hõlmab kogu päikesejaama soetamise protsessi, alates paberimajandusest ja erinevatest taotlustest, mille täitmise ja leidmise juures kliendile abiks ollakse, kuni jaama hankimise, paigaldamise, võrku ühendamise ja valmimise järgselt isegi kasutusloa saamiseni välja.

Keskmises majapidamises kasutatakse umbkaudu 30-40% paneelide toodetud elektrist ise ära ning ülejäänud toodetud elekteri saab müüa elektrivõrku, teenides nii tulu ka elektri müügist. Tasaarvelduseks tuleb vaid sõlmida mikrotootja leping, seda saab samuti mugavalt teha Elektrumis.

Üks olulisemaid küsimusi on mõistagi see, kuidas finantseerida päikesejaama rajamist juhul kui kogu vajaminevat investeeringut kohe tagataskust võtta ei ole? Elektrum ulatab ka siin abikäe ning pakub jaama soetamiseks unikaalset ja soodsat Elektrumi järelmaksu, millel puudub nii intress kui ka lepingutasu. Need head küljed muudavad päikesepaneelid tavatarbijale palju kättesaadavamaks.

Päikesepaneelide paketid jagunevad vastavalt paneeli tüübile kaheks: Value (polükristall) ja Premium (monokristall). Kõige soodsama paketi saab Elektrumist muide kätte juba 65 euro eest kuus ning et inimene ei peaks kõiki oma sääste päikesejaama rajamise alla panema, siis osamaksete tasumise saab ajatadakuni viieks aastaks. Finantseerimise puhul ei pea klient ka muret tundma, kas ettevõtte ikka viie aasta pärast alles on – Baltikumi suurima energiaettevõtte 80 tegutsemisaastat on piisavaks garantiiks.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.