Haara võimalusest: suured perekodud kohe saadaval

Suured ja valgusküllased korterid on loodud ideaalseks koduks lastele ja peredele.Foto: Invego

17. veebruaril toimub Invego arendustes Uus-Järvekülas, Luccarannas ja Tiskreojal kliendipäev neile, kes soovivad perega kohe uude ruumikasse koju kolida. Nii 5-toalised ridaelamud kui 4-5 toalised korterid on valmis ja ootavad elanikke.

Invego müügijuhi Markus Külaviiri sõnul leiab arendustest mitmekülgse valiku värskelt valminud suuri perekodusid.

“Mõtleme juba kavandamisjärgus, kuidas oleks igal pereliikmel oma uues kodus hea olla, oleme arvestanud sellega, et nii koolid, lasteaiad kui muu perele tarvilik oleks alati mugavas kauguses,” räägib Külaviir terviklike elurajoonide valmimisest, kust leiab mänguväljakuid lastele ja sportimisvõimalusi tervele perele.

“Oleme arendustes ehitanud kodusid valmis väikese varuga ja nii on ka täna võimalus päriselt oma uues kodus ringi jalutada ning enne otsuse tegemist see õige tunne kätte saada,” sõnab Külaviir ning kutsub kõiki 17. veebruaril Invego korraldatavale kliendipäevale, kus valida välja juba valmis kodudest sobivaim.

Mis veel eriti oluline – kõik uued omanikud saavad Invego poolt kodule kaasa ka 5-aastase ehitusgarantii, mis pakub veelgi suuremat meelerahu. “Teame, et kodu ostmine on tähtis otsus ja paljude jaoks ka üks suuremaid ning pikemaajalisi investeeringuid elus. 5-aastane ehitusgarantii kehtib kõigele, mis on ostes ühes korteris või ridaelamus, alustades ventilatsioonisüsteemidest ja kütteseadmetest ning lõpetades parketi või segistitega,” kinnitab Invego müügijuht.

Invego ootab kõiki huvilisi kliendipäevale, mis toimub laupäeval, 17. veebruaril kell 11-14. Kliendipäev toimub samaaegselt Tiskreoja, Luccaranna ning Uus-Järveküla elurajoonides. Lisaks kehtivad kliendipäeval kodudele soodushinnad.

Registreeri end kliendipäevale siin!

Uus-Järveküla elurajoonis on rõhk perekesksusel, mis ühendab looduse ning linnaelu mugavused. Suurte aedade ja terrassidega kodud, mänguväljak ning terviserajad tagavad mitmekesise elukeskkonna kogu perele. Uus-Järveküla eripäraks on see, et elurajoon koosneb vaid ridaelamutest ning paarismajadest.

Luccaranna pakub unikaalset elukeskkonda mere ääres. Luksuslik elurajoon ühendab endas loodusläheduse, arhitektuurilise mitmekesisuse ja aktiivse eluviisi. Arenduse südameks on rikkaliku roheluse ja ühisaladega lineaarpark, milles looklev laudtee viib otse mere äärde.

Tiskreoja suured ja valgusküllased korterid on loodud ideaalseks koduks lastele ja peredele. Kodusid ümbritsevad ajaveetmiskohad, ennekõike mitmed mängu- ja spordiväljakud, mis võimaldavad nii lastel kui ka vanematel aktiivselt värskes õhus aega veeta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.