Sisuturundus

Ikoonilised Iittala nõud sobivad kingituseks uuele koduomanikule

Iittala nõud sobivad nii pidulauale, kingipakki kui ka igapäeva söögikordadeksFoto: Pixabay

Iittala on tõeliselt ikooniline bränd, mis on üle maailma tuntud oma ajatu ja põneva disaini poolest. On vähe inimesi, kel pole silma jäänud Iittala nõud Teema, Taika või Essence kollektsioonidest. Iittala asutati juba 19. sajandil ja on tänase päevani väga olulisel kohal kodusisustuse valdkonnas. Seetõttu on Iittala nõud hea investeering täiusliku lauanõude valiku loomisel või kingitusena uue kodu omanikule. 

Iittala nõud kõikideks söögikordadeks ja pidupäevadeks

Ükskõik, millisest Iittala kollektsioonist rääkida, kõik nende nõud sobivad erinevate sündmuste ja söögikordade jaoks. Iittala nõud on kvaliteetsed ja vastupidavad, just seda, mida lauanõudelt ootame. Lisaks kõigele ka kauni välimusega. Iittala nõud Taika kollektsioonist loovad müstilise lauakatte, seevastu Essence tasakaalustab lihtsate ja elegantsete disainidega, mis ei lähe kunagi moest.

Kõik Iittala nõud erinevatest kollektsioonidest sobivad korraga ühele lauale, nii saab luua erinevaid lauakatteid, kus on kombineeritud ikoonilise brändi parimaid disainilahendusi. Pane kokku Iittala kruus, kauss ja taldrik ning loo ideaalne komplekt, mida kinkida näiteks uue kodu omanikule. Vali vastavalt kingisaaja iseloomule ja maitse-eelistustele Iittala nõud ja üllata kvaliteetse kingitusega, mis toob naeratuse näole kõikide põhjamaise disaini armastajatele.

Otsid lauanõusid hoopiski endale? Siis läheb valimine veelgi lihtsamalt, nii Kaup24 kui ka Hansaposti valikust leiad Iittala nõud, millega enda kapi sisu täiendada. Kui vajalikud Iittala nõud valitud, siis saad neid kasutada iga päev, alates hommikusöögist kuni õhtusöögini välja. Samuti ei jää need nõud kappi siis, kui tähistad enda sünnipäeva või korraldad üllatuspidu enda kallima sünnipäevaks. 

Kuidas valida sobivad Iittala nõud?

Ükskõik, kas sa oled nõusid soetamas endale või kingituseks, tuleks Iittala nõud valida vastavalt vajadusele. Mõtle, millised nõud on puudu ja mida soetada Iittala valikust. Kas selleks on tassid, kausid, taldrikud või midagi muud? Kui palju on igat kööginõud juurde vaja? Palju sul käib külalisi? Vastavalt sellele, mis on sul puudu või mida arvad, et sinu hea sõber vajab, osta Iittala nõud.

Kui tegemist on esimeste nõudega või kingitusega, siis soovitame valida kõige rohkem kasutust leidvad Iittala nõud nagu kausid, tassid ja taldrikud. Igaüht võiks olla vähemalt neli tükki. Kui sa tead, et nõusid on vaja rohkem, kuna ees on tulemas mitmeid koduseid õhtusööke sõprade ringis, võiks soetada rohkem nõusid – umbes kuus kuni kaheksa igast erinevast variandist. 

Arvesta ka sellega, millised on olemasolevad nõud ja kuidas uued nendega kokku sobivad. Iittala nõud Essence valikust on niivõrd ajatud, et need sobivad pea kõikide teiste nõudega. Küll aga võivad Teema Iittala nõud mõjuda liiga tugevalt, kui ka muud lauanõud on värvirohked ja silmapaistvad. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.