K-rauta on esimene ehituspood, kus saab koguda boonusraha

Mida kujutab endast kaasaegne lojaalsusprogramm SmartNet?Foto: Robi Zuts

Iga K-rauta poe ja e-poe ostuga saab koguda nüüd järgmiste ostude eest tasumiseks kasutatavaid lojaalsuspunkte. Sellega sai K-rautast esimene Eesti ehituspood, kus on kasutusel mänguline, erinevate astmetega boonussüsteem. 

Smart Net nime kandva lojaalsusprogrammi puhul kogutakse punkte kõigilt ostudelt, nii k-rauta.ee veebipoes kui kõigis Eesti K-rauta jaekaupluses. Kalendriaasta jooksul tehtud ostudest sõltuvad lojaalsustasemed – kõik alustavad pronkstasemelt ja võivad liikuda hõbe- ja kuldtasemeni. Kõrgeima tasemeni jõudmise eeldused on kõigil, kel on käsil mõni koduprojekt – ehitus, remont või haljastus.

Lojaalsusprogramm on üles ehitatud mänguliselt ja olenevalt lojaalsuse tasemest on võimalik tagasi teenida kuni 2 protsenti ostult. Lojaalsuspunkte saab kasutada järgmise ostu tegemisel või koguda boonust mõne suurema väljamineku tarbeks. 

Kaasaegne lojaalsusprogramm

„Lojaalsusprogrammi restart oli vajalik mitmel põhjusel,“ märkis K-rauta turundusjuht Kristina Kovalkova. „Elukalliduse tõusu juures on ostuboonuste kogumine kõige motiveerivam lojaalsuse looja, aga kuigi näiteks toidupoodides on see ammu elementaarne, siis ehitus- ja koduvaldkonnas oleme Eestis esimesed, kes selle kasutusele võtavad. Lisaks on kliendi jaoks nüüd K-rauta kauplused ja e-pood selgemini seotud, mis teeb ostmise mugavamaks“ lisas ta. „Näeme üha sagedamini, et kliendid valivad tooted veebis välja ja tulevad kauplusesse konsultatsioonile või jääb poes midagi silma ja ost vormistatakse hiljem veebis,“ selgitas Kovalkova.

Kaasaegse lojaalsusprogrammina toimib SmartNet nii mobiiliäpina kui ID-kaardiga seotuna, aga soovi korral võib klient jätkata ka plastikust kliendikaardi kasutamist. Lisaks lojaalsuspunktide kogumisele ja mängulisele tasemete vahel liikumisele tehakse Smart Net püsikliendiprogrammiga liitunud klientidele jooksvalt sooduspakkumisi, partnerite eripakkumisi ja kehtib pikem toodete tagastamise ja vahetamise lahendus. 

Smart Neti kasu

  • Lojaalsuspunktide kogumine igalt ostult – raha võib kasutada järgmisel ostukorral või koguda mõne suurema väljamineku tarbeks. 
  • Ostudest sõltuv liikumine erinevate boonustasemete vahel, mis võimaldab saada lojaalsuspunktidena tagasi kuni 2 protsenti ostusummast. 
  • Lisaboonuse kogumise võimalus väljakutsetest ja mängudest osa võtmisel. 
  • Üks lojaalsusprogramm nii K-rauta poes kui k-rauta.ee e-poes. 
  • Mugav lahendus mobiiliäpi või ID-kaardiga seotuna. 
  • Püsikliendi eripakkumised. 

Smart Neti lojaalsusprogrammi lisainfo ning uudised leiab www.k-rauta.ee.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.