Kui usaldada kevadtööd Tegijate kätte, säästad nii aega kui raha

Handiese tegevjuht Tavi Maastik.Foto: Handies

Kuidas saada asjad tehtud siis, kui napib nii aega kui töökäsi? Eesti tööjagamisplatvormi Handies tegevjuht Tavi Maastik rääkis, kuidas aitab üks rakendus töötegijad ja abivajajad kokku viia nii, et ükski töö tegemata ei jääks. 

Handies viib vajaduse ja oskuse kokku

Kodumaine platvorm Handies sündis asutajate enda vajadusest leida eri töödele abikäsi ning nüüd on ettevõte olnud turul juba üle aasta. Idee põhjuseks oligi asjaolu, et paljude tööde jaoks on alati keeruline leida oma ala spetsialisti, kes tuleks, aitaks ja asja korralikult ära teeks. 

Seetõttu loodi lihtne, mugav ja turvaline rakendus, mis toob kiiresti, mugavalt ja ohutult kokku Tegijad. Handies tegevjuht Tavi Maastiku sõnul on Handiese põhiline ülesanne vajadus ja oskus võimalikult otse kokku viia. 

Kevad on suur kodutööde tegemise aeg, alustades koristusest, haljastus- ja aiatöödest ning lõpetades ehitus- ja remonditöödega. Kuna väljas on valgem ja praod seintel või mustad aknad paistavad rohkem välja, siis tuleb midagi ette võtta ja remonditöid planeerima hakata. Tavi Maastik soovitab suviste remonditööde planeerimise ja ehitusmeeste otsimisega alustada juba täna. Eestis on suur ehitusmeeste põud, mistõttu tuleb abikäsi varakult otsima hakata. 

Handies leiab sulle Tegija, kes kevadtööd ära teeb.Foto: Handies

Milleks mulle töömees?

“Selline ettevõtmine võib lõpuks olla üks suur jant,” sõnas Maastik. Vanem generatsioon tormab ehituspoodi, ostab tuhandete eest tööriistu ja hakkab ise pihta. Noortel aga ei pruugigi olla teadmisi ja nägemust, kuidas midagi teha. “Seal keskel on aga inimesed, kes hindavad aega, raha ja energiat, mis tööle kulub,” ütles Maastik. Ohukoht ongi just see, et kui töö tundub alguses kerge, siis lõpuks tuleb välja, et läheb liiga palju raha ja energiat ning lõpptulemus ei pruugi olla selline, mida oodatakse. 

Usalda kodused remonditööd spetsialistile.Foto: Handies

Üks põhjus on ka see, et uuemad kodud on ehituslikus mõistes väga tehnilised ja võib juhtuda, et ise tehes tekitatakse kokkuvõttes rohkem kahju kui kasu. Lihtsam on pöörduda spetsialisti poole, kes on kogenud, teeb asja kiirelt ära ja koduomanik saab keskenduda olulistele asjadele, näiteks aega lastega.  

Handies pakub abikätt ka aga mitmetes teistes valdkondades. “Töö liikidele me kätt ette ei pane. Platvorm on kategooriateülene ja piiriks on vaid omaenda kujutlusvõime,” sõnas Maastik. Kui alguses oli Handies mõeldud ainult ehitustööde vahendamiseks, siis nüüd võib leida platvormilt nii fotograafe, disainereid, sisuloojaid ja isegi koerajalutajaid – tehtud saavad kõik tööd!

Handiese mobiilirakenduse leiad Google Playst ja Apple Store’st. Handies platvormil Tegijana tegutsemiseks, lae alla Handies Tegija rakendus Google Playst või Apple Store’st.

Küsi nõu Handiese projektijuhilt: 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.