Kuidas panna emake end emadepäeval tõeliselt erilisena tundma?

Kingi emale magus käsitööna valminud elamus: maiuspala, mis sisaldab naturaalseid koostisaineid.Foto: Gustav

Peagi on käes emadepäev ja mis oleks parem viis talle rõõmu valmistamiseks, kui kinkida talle magus käsitööna valminud elamus: maiuspala, mis sisaldab naturaalseid koostisaineid. Klassikalised armastatud retseptid, mis on eestlaste hinges olnud juba pea 20 aastat!

Armastusega valminud

Kui soovid pakkuda emale kooki või torti, mis on tehtud sama hoolikalt, nagu oleksid selle valmistanud ise, siis tasub teha valik Gustavi tortide seast, kus on kasutatud ehtsaid ja töötlemata koostisosasid: päris koor, või ning kanamunad. Naturaalsed komponendid on eelistatult valitud kohalikult turult, mis tähendab väiksemat keskkonnajälge. Nii tootmise kui ka pakendamise taga on päris inimesed, kes hoole ja armastusega koogid valmistavad ning teele saadavad.

Gustav sai alguse juba pea 20 aastat tagasi Tartu ikoonilisest kohvikust Werner, kus peakondiiter Õie Pritsoni käe all sündisid kõik tänaseks Gustavi kaubamärki kandvad legendaarsed koogid – Brita, Napoleon ja Porgandikook. Juba siis sai selgeks, et Werneriga sarnast kvaliteeti ja elamusi võiks pakkuda teisteski Eesti linnades. 

Üks läbi aegade populaarsemaid Gustavi kooke on Napoleoni kook, mille teeb tõeliselt eriliseks see, et kõik viis lehttaiga kihti rullitakse ükshaaval käsitsi lahti, küpsetatakse ning valmistatakse koogiks.

Traditsioon ja killuke luksust käsikäes

Gustav tõi esimesena turule ka Brita koogi, mis on samuti tänaseni üks eestlaste lemmikuid. Valikus on nii klassikaline vaarikalisandiga Brita kui suvine maasikatega variant. Just selline võimaluste pakkumine on ka üks Gustavi tunnuseid – tuua inimesteni head klassikalised retseptid ja pakkuda ka uusi innovaatilisi maitseid, olla kondiitrimaailma trendilooja.

Põnevate maitsete loomiseks käib Gustavi meeskond maailmas ringi ning ammutab inspiratsiooni. Kõik retseptid on sündinud Eesti ühe parima kondiitri, Õie Pritsoni käe all. Ta hoolitseb ka selle eest, et viimne kui üks maiuspala on enne inimesteni jõudmist saanud tema heakskiidu.

Et kõik magusasõbrad saaksid kooke nautida, on mitmed klassikalised retseptid nagu Maasika Brita, Porgandikook ja Red Velvet saadaval laktoosivabana, paljud uued tooted on ka ilma lisatud nisujahuta. 

Kui soovid ema näole naeratuse tuua, siis vali üllatuseks midagi uut ja särtsakat või klassikaline armastatud retsept – kindel on see, et Gustavi maitsele saad kindel olla!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.