Kuidas valida sobiv puidust riidekapp?

Kui valid riidekapi uisa-päisa, võib tekkida olukord, et mõne aja pärast ei ole see enam sinu vajadustele vastav.Foto: Pixabay

Sisustad magamistuba või külalistetuba ja otsid mahukat ning praktilist puidust riidekappi? Selleks, et leida sobiv puidust riidekapp, tuleb natuke vaeva näha ja mitte sellepärast, et neid ei oleks saadaval, vaid seetõttu, et leida just sellise mahutavusega kapp nagu sul on vaja.

Selleks, et riidekapi valimine sujuks kiiremini, oleme pannud kokku mõned soovitused, mida saad järgida. Avasta meie soovitused ja leia sobiv puidust riidekapp lihtsalt ja mugavalt!

Milline on sobiv puidust riidekapp?

Riidekapi valimise teeb keerukaks just see, et arvestada tasub ka nende vajadustega, mis tekivad tulevikus.

Kui mõelda vaid sellele, kui palju riideid täna kappi mahutada, võib tekkida olukord, et mõne aja pärast ei ole puidust riidekapp enam niivõrd praktiline või suur nagu oleks vaja.

Loomulikult ei saa ka kõikide asjaoludega arvestada, mis tulevikus võivad ette tulla, kuid väikene mõtteharjutus selles osa ei teeks üldse paha. Järgi meie järgmiseid samme, et leida puidust riidekapp, mis tagab sinu vajadused. 

Vali sobivas suuruses puidust riidekapp

Riidekapid on erinevates suurustes ja selleks, et umbes aru saada, millises suuruses kappide poole vaadata, mõtle sellele, kui palju sul on riideid. Arvesta ka sellega, kui palju sa neid välja vahetad ja juurde soetad.

Üks võimalus on vaadata enda olemasolevasse kappi ja selle põhjal hinnata, kas vajad mahukamat või hoopiski väiksemat riidekappi. Kui sinu praeguses riidekapis ei ole kaugeltki mitte kõik riided, mis sinna peaksid mahtuma, siis arvesta ka sellega. Sinu uus puidust riidekapp võiks ideaalis mahutada ära kõik sinu riided ja muud vajalikud asjad. 

Leia puidust riidekapp, mille sisu vastab ootustele

Üks asi on kapi suurus, aga täiesti teine on selle sisu. Puidust riidekapp võib sisaldada erinevas koguses ja suuruses riiuleid, aga ka sahtleid ja rõivaste riputamiseks mõeldud osa. Mida vajad aga sina kõige enam?

Kas sinu garderoob sisaldab palju pintsakuid ja peeneid kleite, mis tuleb ilmtingimata riputada? Või on sinu riided peamiselt mugavad ja sportlikud? Kui palju on sul talveriideid, mis vajavad ära paigutamist?

Sõltuvalt sinu riietest ja nende kogusest, tuleb vaadata, milline on riidekapi sisu. Vahel võib leida ka sellise puidust riidekapi, mille sisu on võimalik ümber organiseerida. See on väga hea valik juhuks, kui aja jooksul peaksid vajadused muutuma. Kui kapil on aga statsionaarsed riiulid, sahtlid ja muud paigutamiseks mõeldud kohad, siis veendu, et need vastaksid sinu ootustele. 

Puidust riidekapp, mis sobib sinu interjööri

Kui puidust riidekapp peab esmajoones olema praktiline, siis ei tasu disaini täiesti ära unustada, sest see peab sobima sinu magamistuppa.

Disaini valikul arvesta sellega, mis on sinu kodu üldine stiil. Kas selleks on maalähedane, lihtne skandinaavia või hoopiski eklektiline stiil? Sõltuvalt interjöörist, vali puidust riidekapp, mis sinna kõige enam istub.

Vali erinevate värvide ja disainide vahel ning leia ideaalne puidust riidekapp Kaup24 või Hansaposti tootevalikust. Soeta mugavalt ja stressivabalt e-poest oma magamistoa või hoopiski lastetoa jaoks ning naudi aegasäästvat poodlemist!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.