Laulev ja rääkiv peegel: uue põlvkonna lahendus!

Pool aastat tagasi turule tulnud smart-funktsioonidega Vincome’i LED-peeglid pakuvad sulle elamusi, millele sa pole osanud mõeldagi.Foto: Home Climate

Kuidas saada lahti uimastest ja hallidest hommikutest või juba rutiinseks muutunud enese valmis sättimisest vannitoas? Osta peegel, mis laulab ja räägib. Uue põlvkonna LED-peeglid ootavad neid, kes tahavad tuua oma igapäevaellu särtsu! 

Targad ja praktilised funktsioonid

Pool aastat tagasi turule tulnud smart-funktsioonidega Vincome’i LED-peeglid pakuvad sulle elamusi, millele sa pole osanud mõeldagi. Peeglil on kõlarid, mille saad Bluetoothi kaudu ühendada, et hommikust hambapesu võiks saata su lemmikpala – päev algab kohe energilisemalt ja rõõmsamalt kui kunagi varem. Eriti kiire elutempoga inimestele on suureks abiks rakendus Phone, mis ühendab peegliga telefonikõned. 

Ühendades peegli Wifiga, näitab peegel kellaaega, kuupäeva ning isegi seda, mis ilm väljas on.Foto: Home Climate

Ühendades peegli Wifiga, näitab peegel kellaaega, kuupäeva ning isegi seda, mis ilm väljas on. Selleks tuleks ühendada omavahel nii peegel, telefonirakendus kui kodumodem. Siis leiab peegel isegi pärast elektrivõrgust välja lülitamist automaatselt signaali kodumodemist üles ning kuvab mainitud näitajad. 

Lisaks smart-funktsioonidele on peeglitel ka väga praktilisi lisasid, näiteks udusust eemaldav funktsioon: kui peegli valgustuse sisse lülitad, hakkab tööle soojendaja, mis udu eemaldab, eriti hea on seejuures, et see ei võta kuigi palju elektrit. 

LED-peegli heledust ja valguse värvitooni saad reguleerida vastavalt vajadusele kas soojemaks või külmemaks. Kui hakkad tegema päevameiki või õhtuks glamuursemat look’i, saad kasutada heledat päevavalgust või mahedamat õhtuvalgust (ja panna inspiratsiooniks ning tuju tõstmiseks taustaks mängima hea muusika). 

LED-peegli heledust ja valguse värvitooni saad reguleerida vastavalt vajadusele kas soojemaks või külmemaks.Foto: Home Climate

Suur allahindlus!

Ära jää hiljaks, sest just praegu on mitmel mudelil suur allahindlus. Mainida tasub sedagi, et ka päris hinnaga Vincome’i peeglid on kaks korda soodsamad kui teised turul olevad sama funktsiooniga peeglid ning neil on ka viis aastat kestev garantii. Erinevate mudelitega saad tutvuda Home Climate’i Tähesaju teel asuvas imeilusas ja inspireerivast salongis. Tule ja vali välja, milline just sinu kodusse sobib.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.