Uus restoran! Mere Puiesteel avatud Kanuti Resto pakub maitseid kogu maailmast

Kvaliteetsed toidud ja joogid, head emotsioonid ja hubane atmosfäär – nende sõnadega võib kirjeldada kogemust, mille saab Kanuti Restos einestades.Foto: Kanuti Resto

Mere Puiesteel asuv Kanuti Resto on tõusev täht Eesti restoranimaastikul – koht avati alles aasta tagasi, aga on võitnud juba erinevaid auhindu ja toonud rõõmu paljudele inimestele. 

Kvaliteetsed toidud ja joogid, head emotsioonid ja hubane atmosfäär – nende sõnadega võib kirjeldada kogemust, mille saab Kanuti Restos einestades. Restorani noor asutaja Rene-Romet Põldme rääkis, et tema missioon on ühendada inimesi toidu kaudu, pakkudes toite kogu maailmast – Aasiast Ameerikani välja. 

Kogemused eri riikidest

Restorani meeskond on saanud kokku noortest, kes on palju maailma avastanud ja välismaal töötanud. Peakokal Andrei Komlevil on kogemus Hollandist, kus ta töötas Michelini tärniga tunnustatud restoranis ning õppis valmistama toitu eri suundadel. Tema kõige tugevamaks küljeks on aga lihasteigid, samuti Aasia köök, tuunikala ja krevetid.

Restorani asutaja soovitab kindlasti proovida täiskasvanute jäätist – vahuveiniga serveeritud laimisorbeed, millele annab huvitava maitse hapu ja kuiva kooslus. Selle magustoidu serveering ja välimus on ka külastajatele silma jäänud – sellest magustoidust tehakse alati videoid ja fotosid. 

Kodune tunne!

Restorani mõnus atmosfäär on loodud koduste detailidega – sisustuses on kasutatud mugavaid diivaneid, lambanahka, taimi ja vaipasid. 

Kuna meeskonnal on hea ürituste korraldamise taust, siis võib Kanuti Restosse tulla ka suurema seltskonnaga või korraldada seal kas firmapidu, sünnipäev või muu sündmus.

Sel aastal on Kanuti Resto võitnud juba kaks tiitlit: Restaurant Guru Rising Star 2024 ning Restaurant Guru Recommended 2024 (viimane on USA päritolu restoranide hindaja). Veelgi olulisem on aga see, et kliendid on rahul – Rotermanni rajoonis on restoranile antud kõige tugevam hinnang.

Kui sina ei ole veel jõudnud Kanuti Restosse sööma tulla, siis kogu meeskond ootab sind väga maitsma ja nautima!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.