Mida pidada silmas mänguväljaku ja mängumaja valikul?

Mänguväljak või batuut on suurepärane viis muuta hoov või õueala lastele lõbusaks ja meeleolukaks mängukeskkonnaks.Fotod: ahvipesa.ee / tootja

Mänguväljak on suurepärane investeering, mis pakub lastele rohkelt lõbu ja aitab arendada nende füüsilisi oskusi. Sobiva mänguväljaku valimine võib aga osutuda keeruliseks, arvestades erinevaid tegureid, mis mängu tulevad.

Siin on mõned olulised asjad, mida peaksid silmas pidama mänguväljaku valikul.

 • Turvalisus. Turvalisus on kõige olulisem aspekt mänguväljaku valikul. Veendu, et mänguväljak vastaks kõigile ohutusstandarditele ja oleks valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Laste mänguväljakud peaksid olema paigaldatud stabiilselt ning varustatud turvaelementidega, nagu lööki summutavad pinnad ja tugevad kinnitusvahendid.
 • Vanusele vastavus. Vali mänguväljak, mis sobib laste vanusega. Väikelastele sobivad madalamad ja turvalisemad struktuurid, samas kui vanemad lapsed naudivad keerukamaid ronimisraame ja kõrgemaid liumägesid. Laste mänguväljakud koduaeda peaksid pakkuma väljakutseid, mis arvestavad laste arengutasemega.
 • Materjalide kvaliteet. Puidust mänguväljakud on populaarsed oma vastupidavuse ja loodusliku välimuse tõttu. Kontrolli, et puit oleks korralikult töödeldud ja ilmastikukindel. Samuti võid kaaluda metallist või plastikust mänguväljakuid, mis võivad olla kergemad hooldada.
 • Mitmekülgsus. Hea mänguväljak pakub erinevaid mänguvõimalusi. Kiiged ja mänguväljakud on klassikaline kombinatsioon, kuid lisaks kiikedele võiks mänguväljakul olla ka liumäed, ronimisseinad ja liivakastid. Mänguväljakud lastele peaksid olema mitmekülgsed, et pakkuda erinevaid mängukogemusi.
 • Eelarve. Eelarve on oluline kaalutluspunkt. Soodsad mänguväljakud võivad pakkuda suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Ahvipesa e-poest leiad suurepärase valiku mänguväljakuid, mis sobivad erinevatele eelarvetele ja vajadustele.

Kuidas valida sobivat mängumaja?

Laste mängumaja on suurepärane lisandus igale aiale, pakkudes turvalist ja lõbusat mängukohta. Sobiva mängumaja valimisel peaksid arvestama järgmiste punktidega.

 • Turvalisus. Veendu, et mängumaja on stabiilne ja ohutu, ilma teravate servadeta.
 • Materjalid ja ilmastikukindlus. Vali kvaliteetsed ja ilmastikukindlad materjalid. Puidust mängumaja on vastupidav ja loodusliku välimusega.
 • Suurus ja disain. Vali mängumaja, mis sobib aia suurusega ja sisaldab lastele meelepäraseid elemente nagu liud ja ronimisvahendid. Mängumaja liumäega lisab mängurõõmu ja pakub mitmekesiseid tegevusvõimalusi.

Laste mängumaja õue valides leiad Ahvipesa e-poest suurepärase valiku kvaliteetseid mängumaju, sealhulgas puidust mängumajad ja mängumajad õue, mis sobivad erinevatele vajadustele ja eelarvetele.

Kvaliteetne eritellimusel valmistatud mängumaja tuppa

Ahvipesa e-poest saad tellida mängumaja tuppa vastavalt oma soovidele ja vajadustele. Kõik meie mängumajad valmistatakse eritellimusel, võimaldades valida erinevate mõõtude ja stiilide vahel.

Tutvu valikuga juba täna ning loo oma lastele unustamatu mänguelamus otse koduseinte vahel!

Kuidas tellida erimõõtudega mängumaja tuppa?

 • Saada mõõdud toast. Esimene samm eritellimusel mängumaja tellimisel on saata oma toa mõõdud ja ruumiplaneeringud. See võimaldab luua mängumaja, mis sobib täpselt sinu koduse keskkonnaga.
 • Vali atraktsioonid. Järgmisena saad valida erinevate atraktsioonide ja lisafunktsioonide vahel, mida soovid mängumaja külge kinnitada. Kas soovid liumäge, ronimisseina või hoopis kiike? Valik on sinu!
 • Kohapealne paigaldus. Kui sinu eritellimusel valmistatud mängumaja on valmis, tuleb professionaalne meeskond kohale ja teeb kõik kenasti valmis. Nii saad kindel olla, et mängumaja sobib ideaalselt sinu tuppa ja vastab täielikult sinu ootustele.

Kuidas tellida sobiv täispuhutav batuut?

Täispuhutav batuut on suurepärane viis muuta hoov või õueala lõbusaks ja meeleolukaks mängukeskkonnaks lastele. Siin on kolm olulist sammu, kuidas tellida sobiv täispuhutav batuut oma hoovi.

 • Vali õige suurus ja kujundus. Esimene samm on valida täispuhutav batuut, mis sobib sinu hoovi suuruse ja kasutusotstarbega. Kas soovid suuremat batuuti, mis mahutab rohkem lapsi, või pigem kompaktsemat mudelit? Samuti kaalu erinevaid kujundusi ja teemasid, mis võiksid lastele enim meeldida.
 • Kontrolli kvaliteeti ja ohutust. Enne ostu sooritamist veendu, et täispuhutav batuut vastaks kõrgeimatele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele. Ahvipesa pakub parima kvaliteediga PVC batuute, mis on vastupidavad ja turvalised kasutamiseks. Lisaks pakume kuni 5-aastast garantiid, mis annab kindlustunde ja tagab batuudi pikaajalise kasutamise.
 • Naudi lõbusat aega. Kui oled valinud sobiva täispuhutava batuudi, tee ost Ahvipesa e-poest ning oota rõõmuga, kuni batuut sinuni jõuab. Paigalda see hoovi vastavalt juhistele ja las lapsed naudivad lõbusat ja turvalist mänguaega värskes õhus.

Ahvipesa pakub laia valikut kvaliteetseid täispuhutavaid batuute, mis on ideaalsed igasse hoovi või õuealale. Tutvu meie valikuga juba täna ning loo oma lastele unustamatu mänguelamus!

Lõbu ja seiklused väikestele autojuhtidele

Lisaks leiab Ahvipesa e-poest kvaliteetsed laste elektriautod, mis pakuvad tundideks lõbu ja seiklusi väikestele autojuhtidele.

Meie valikus on erinevad mudelid, sealhulgas sportautod, maasturid, klassikalised autod ja mootorrattad. Sõidukeid on nii ühe- kui ka kahekohalisi variante. Ostmisel saab valida vastavalt lapse vanusele ja oskustele sobiva suuruse ja kiiruse. Toodetele on tagatud ohutus ja vastupidavus.

Tutvu Ahvipesa e-poe valikuga ning leia lapsele ideaalne elektriauto, mis pakub lõputuid sõidurõõme!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.