Musta reede eripakkumised kütteseadmetele!

Kõrged elektrihinnad sunnivad järjest rohkem vaatama, kuidas oma kodu võimalikult soodsalt kütta. Õnneks on turul olemas erinevad küttelahendused, mis muudavad toasooja odavamaks ning millega kütmine on väga mugav.

Üks sellistest lahendustest on infrapuna küttepaneelid ja kiirgurid. Infrapuna küttekehad on järjest populaarsemad, sest kui tavapärane konvektsioonil põhinev küte kütab vaid õhku, mis alles peale jahtumist jõuab tagasi maapinna lähedale, siis infrakütte soojus jaotub ühtlaselt üle köetava ruumi.

Kuna soojuskiirgus neeldub kõigis objektides ja ehituskonstruktsioonides ning kuna temperatuuri ühtlustamine on suletud ruumi sees pidev, siis kiirgavad nad soojussisendit ühtlaselt tagasi. Seega tekivad infrapunakiirgurid tegelikust temperatuurist 2–3° C kõrgema soojustunde.

Vähe sellest. Infrapunasoojus on ka tervisele kasulikum, sest infrapuna kiirguritega puhul ei jahtu toa õhutamise puhul ruum kiirelt maha, sest nagu öeldud – kiirgurid soojendavad õhku, vaid just esemeid. Allergiate all kannatajad tunnevad end infrapunakiirguse abil köetud tubades eriti hästi, kuna tavapärased konvektsioon-kütteseadmed ajavad õhu ja tolmu liikuma, kuid infapuna soojuse juures kuna tolm ei ringle.

Vähetähtis pole ka see, et infrapunasoojus mõjub meile samasuguselt kui päikesesoojus, sest infrapuna küttepaneelis on näiteks kahe karastatud klaasikihi vahele paigutatud uuenduslik kütteplaat. Eraldatud soojust saab võrrelda looduslike infrapuna kiirguse allikatega, milleks on näiteks päike või kaminatuli ning tänu sellele on soojatunne meie kehale mõnus ja tervislik.

Kallite elektrihindade taustal on oluline ka teada, et infrapuna kütteseadmetega kütmisel on elektrikulud kuni poole väiksemad. Põhjus peitub infrapunatehnoloogias, kus infrapunaküttekehad saavutavad sama sisendenergia juures kaks korda kõrgema temperatuuri. Küttekehade õige seadistamine ja juhtimine distantsilt annab võimaluse veel lisakokkuhoiuks, kuna võimaldab kodu kütmist vastavalt vajadusele mugavalt juhtida. Kuid näiteks pole kedagi kodus, saab mugavalt kodus alandada ka temperatuuri või valida magamiseks jahedam toatemperatuur.

Korest OÜ on tegelenud infrapuna kütteseadmete maaletoomise ja müügiga juba 10 aastat ning sel nädalal on musta reede puhul soodustused -25% kõikidele toodetele (v.a. Aeno paneelid ja  pranaventilatsioon)

Vannitubadele on pakkuda Termofol infrapuna küttepaneel rätikuivatiga, mis on varustatud  termostaadiga ja kütteala kuni 15 m². Tegemist on mitmekülgse seadmega, millel on suur kasutusmugavus ja võimalus seda nutitelefoniga juhtida kõikjalt maailmast.

Kvaliteetsed laepaneelid Byecoldilt koos valgustuse ja wifi termostaadiga.

Uuenduslikud Byecold paneelid on kauni disaini ning led valgustuse võimalusega. Neid on mugav juhtida läbi nutiseadme või mugavast seinapuldist. Kõrge IP tase annab võimaluse kasutada ka vannitubades. Suurt rõhku on pandud ka paigaldusele, et see oleks võimalikult mugav ja lihtne.

Ülistiilsed ja kvaliteetsed Aeno paneelid.

Põrandatele on mõeldud õhuke küttekile, mida saab paigaldada nii puit- kui laminaatparketi alla. Hea on ka teada, et küttekilet saab paigaldada ka valmis majja või korterisse ja selle paigaldamiseks pole vaja lõhkuda betoonist aluspinda.

Kuid infrapuna küttelahendusi võib paigaldada ka lakke või seina laepaneelide või küttekile näol. Võimalusi on oma kodu mugavaks kütmiseks on väga palju.

Vaata erinevaid võimalusi Korest OÜ e-poest!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.