Mida kinkida sõbrapäevaks ja mitte ainult selleks tähtpäevaks? Küsimus ei ole sugugi lihtne! Sest kallimale on kingituse valimine mingiks tähtpäevaks või niisama on üsna keeruline. Ühelt poolt tahaks meeldivalt üllatada ja teiselt poolt esitada kingitus, mis on kasulik tulevasele omanikule.

Ja siin tekib palju küsimusi ja vaidlusi. Lilled on ainult lisaks, ehted on kas liiga kallid või liiga tavaline kingitus ega üllata kedagi ning kinkekaardist ei tahaks üldse rääkida…. teinekord võib selline kink meenutada ükskõiksust. Kuid võib ka selle üle vaielda! Kas siis on olemas üldse lahendus või idee, mis oleks 100% kasulik ja meeldiv kingitus? Jah! Uus elektrooniline seade, mida lähedasel pole veel olemas. Uskuge, peaaegu iga kaasaegne elektrooniline vidin rõõmustab tulevast omanikku, nii meest kui naist. Tänapäeval võib just nutikell saada selliseks kingituseks.

Smart Watch on nutikas kaasaegne elektroonilise seade, mis funktsioonide poolest ületab teinekord mõningad nutitelefonid. Ja kuna selline seade nagu nutikell ilmus üsna hiljuti, siis sellele antakse ainult positiivne tagasiside!

Nutikellad sobivad nii sportlastele kui ka äriinimestele, nii õpilastele kui ka õpetajatele. Nutikell aitab jälgida oma tegevust ja tervislikku seisundit, vaadata sõnumid, kõnede ja sotsiaalmeedia teavitusi, saada e-kirju ja juhtida oma lemmikmuusikat.

Kuidas tundub, kas selline kingitus võiks meeldida? Kui jah, siis veebipoest RDE.ee leiab suurepärased nutikellad igale maitsele ja mis tahes kujundusega – nii klassikalised kui ka sportlikud. Tohutu valik kellasid ja spordi käevõrusid, mis sobivad nii meestele kui ka naistele. Samuti on võimalik valitud seadmeid võrrelda.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.