Peadpööritav maitseelamus: Tallinnas avas suvehooaja üks eriline restoran!

Mis teeb ISSEI restorani ja baari eriliseks?Foto: Lauri Laan

Panoraamvaated merele ja pealinnale, signatuurkokteilid ning eriline toiduelamus … Just nii saab kirjeldada Tallinna kõrgeimal korrusel asuvat avatud suveterrassiga – ISSEI restorani ja baari. Kuid peale kaunite vaadete ja suvise atmosfääri on sel kohal veel nii mõndagi pakkuda! 

Teistsugune maitserännak 

ISSEI avatud terrass asub hotelli Radisson Collection Tallinn 24. korrusel. Mõeldud on see kõigile, kes peavad lugu heast toidust ja on valmis ka midagi teistsugust proovima. Ja seda kõike mõnusalt suvises atmosfääris! 

Restoran esindab Nikkei kööki – see on köök, milles on segunenud Jaapani ja Peruu toidutraditsioonid. Menüüs on seetõttu palju võõrkeelseid sõnu, kuid juures olevast sõnastikust saab kiirelt tähendused välja otsida. Ja loomulikult on ISSEI särasilmsed teenindajad alati valmis sind valikute tegemisel aitama ja rääkima Nikkei köögist lähemalt. 

Külalistele, kes alles avastavad enda jaoks Jaapani ja Peruu maitseid, sobib hästi “Omakase” menüü. Sinna on restorani ja baari peakokk Rene Uusmees valinud just need maitsed, mis Nikkei kööki kõige paremini iseloomustavad. Menüü põhineb värsketel ja hooajalistel koostisosadel. 

Kas teadsid? ISSEI baarist leiad kvaliteetsed signatuurkokteilid, mille kaunistamisel kasutatakse ISSEI enda poolt kuivatatud puuvilju – tulemuseks on täidlasem ja veelgi apetiitsem kokteil! 

ISSEI restoran ja baar

  • ISSEI restorani ja baari terrass on Tallinna kõige kõrgemal asuv avatud terrass. 24. korruselt avaneb parim vaade päikeseloojangule ja Tallinna linnale! 
  • Esimene Nikkei kööki esindav restoran Eestis. Tegemist on eestlaste jaoks uudse maitseelamusega. 
  • Üritused, sünnipäevad. ISSEI restorani on oodatud nii suuremad kui väiksemad seltskonnad. Restoranis asub ka avatud köögiga privaatruum, kuhu mahub kuni 14 külalist. Samuti korraldatakse eraüritusi nii baaris kui terrassil.
  • ISSEI restoran ja baar on suvel avatud E–P.

Terrassile lauda broneerida ei saa, kuna see on avatud ja sõltub ilmast. Laudu saab broneerida restorani ja baari aladele. 

Allikas: ISSEI 

Loomulikult ei puudu ka DJ!

Aeg-ajalt toimuvad ISSEI baaris ja terrassil DJ-õhtud, mis külalistele väga meeldinud on. Hoolikalt valitud rütmid sobivad ISSEI kontseptsiooniga ja loovad veelgi mõnusama atmosfääri. Ka sel suvel on ees ootamas mitu üritust, mil DJ terrassi muusikaga täidab! 

ISSEI terrass sobib nii põnevaks maitserännakuks kui ka lihtsalt päikeseloojangu nautimiseks koos värskendava kokteiliga! 

Infot terrassil toimuvatest üritustest leiad ISSEI sotsiaalmeedia kanalitest või kodulehelt

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.