Sea end välihooajaks valmis: mugav terrassimööbel Oot-Oot stuudiost

Funktsionaalne mooduldiivan MOOD on terrassimööbel, millel on kolme tüüpi mooduleid: nurgamoodul, istmemoodul ja tumba. Hoolimata minimalistlikult rangest vormist on välimööbel MOOD väga mõnus istumiskoht.

Eri moodulitest on võimalik luua erinevaid paindlikke komplekte – väikesest kahekohalisest diivanist kuni põnevate nurgeliste lounge-tüüpi lahendusteni. Terrassimööbli mooduleid saab omavahel ühendada spetsiaalsete põhja alla peidetud klambritega.

Kui grilliõhtule on oodata rohkem külalisi, siis on palju mõnusam vestelda, kui saab istuda pigem üksteise vastas kui kõrval ühes reas. Sellisel juhul võib erinevad moodulid omavahel lahti ühendada ja ühest diivanist teha kaks või hoopis kasutada mooduleid eraldi tugitoolidena.

Lisaks on moodulid väga kerged, nii et neid on vajadusel lihtne liigutada.

MOOD aiamööbli mooduleid on võimalik panna ka murule, ilma et jalad maa sisse vajuks. Jalad on valmistatud painutatud metallist, need on tsingitud ja pulbervärvitud, et kaitsta jalgu roostetamise eest. Mooduldiivani karkass on ehitatud veekindlast vineerist, et anda aiamööblile pikk eluiga.

MOOD terrassimööbel on valmistatud spetsiaalsest välistingimustele disainitud poroloonist. Kui tavaline poroloon on nagu švamm, siis MOOD välimööblil kasutatav poroloon laseb vee endast läbi. MOOD on kaetud vee- ja UV-kindla kangaga, mis on valitud spetsiaalselt välitingimustes kasutamiseks. UV-kiirguse kaitse hoiab kangast kiire pleekimise eest ning õige töötlus teeb puhastamise lihtsaks ja kaitseb kangast mustuse eest.

Nagu ka poroloonil on kangal samuti väga hea vee läbilaskevõime ja seetõttu ei pea neid ka vihma eest katuse alla viima, sest diivan kuivab kiiresti. Lisaks pakume spetsiaalselt terrassimööblile valmistatud katteid. Nii võib hoiustada meie välimööblit õues ka aastaringselt. 

MOOD on mooduldiivan, millel saab end mugavalt sisse seada hommikuse kohvi kõrvale, nautides esimesi päikesekiiri või õhtul sõpradega grillides. Naudi suve Oot-Oot Stuudio uuel mõnusal mooduldiivanil!

Vaata terrassimööbli MOOD komplekte Oot-Oot Stuudio E-POES.

Oot-Oot Stuudio on Eesti mööblidisaini ettevõte, kelle valikust leiab täna lisaks terrassimööblile ka hulga erinevaid diivaneid, tugitoole ja ka voodikollektsiooni.

Mööbliga saab tutvuda Tallinna südalinnas, Rävala pst 7 salongis ja muidugi veebis  www.oot-oot.com.

Rohkelt inspiratsiooni leiab stuudio Instagramist: @ootootstudio

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.