Super Manki ulatas liigikaaslastele abikäe ja hakkas šimpanside vaderiks

Tallinna loomaaia šimpanside vaderiks hakanud Super Manki oli ka ise loomaaias 1. juunil ehk lastekaitsepäeval kohal.Foto: Saku Õlletehas.

Kõige kreisim karastusjook Super Manki ja selle maskotiks olev šimpans, kes vaatab vastu kõikidelt brändi limonaadipudelitelt ja -purkidelt, on ilmselt paljudele lastele teada ja tuntud. Paraku on aga päris šimpansid maailmas väljasuremisohus olev liik, ohustatuna salaküttimise ja vihmametsade hävimise tõttu. Super Manki otsustas seetõttu oma liigikaaslastele Tallinnas abikäe ulatada ja hakkas loomaaia šimpanside vaderiks.

Loomaaiakülalised tahtsid Super Mankiga aktiivselt ühisele pildile saada.Foto: Saku Õlletehas

“Kuna šimpansid on liigina ohustatud salaküttimise ja vihmametsade hävimise poolt, tundus ainuõige mõte, et Super Manki oma Tallinnas elavate liigikaaslaste toetuseks midagi ette võtab. Niisiis otsustasime Tallinna loomaaia šimpansite vaderiks hakata. See tähendab, et aitame oma toetusega vähemalt Tallinnas nende elukeskkonna ja heaolu arendamisele kaasa,” selgitas Saku Õlletehase turundusjuht Eva Maarend

Tallinna loomaaia vaderiks saavad hakata eraisikud, ettevõtted ja organisatsioonid. Toetussumma on mõeldud loomade sööda ja hoolduskuludeks. 

“Nii nagu šimpansid ikka on ka Manki väga elava loomuga. Tallegi meeldib väga mängida ja väljas liikuda, koos sõpradega aega veeta. Lastekaitsepäeva puhul oli Super Manki ka isiklikult loomaaias kohal ja korraldas seal suurtele ja väikestele sõpradele orienteerumisvõistluse,” rääkis Maarend.

Super Manki karastusjook on Eestis müügil juba 2014. aastast. Super Mankile pole lisatud kofeiini, tauriini, guaraanat ega muid stimulante.Foto: Saku Õlletehas

Kokku jagati lastekaitsepäeval loomaaias välja 1000 pudelit Super Manki karastusjooki. Lisaks on Super Mankit võimalik sel suvel kohata ka Grill Festivalil Pärnus ja Tallinna Merepäevadel.

Super Manki on karastusjook, mis Eesti kaubandusvõrgustikes kättesaadav juba alates 2014. aastast. Eesti turul on valikus kolm erinevat maitset – tavaline tutti frutti maitseline Super Manki, apelsinimaitseline Turbo Orange ja banaanimaitseline Go Bananas. Super Mankile ei ole lisatud kofeiini, tauriini, guaraanat ega muid stimulante. Jook sisaldab B-grupi vitamiine.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.