Sisuturundus

Suudab hävitada ka koroonaviirused: kuidas töötab AirSoap uus õhupuhasti?

Kätte on jõudnud ajastu, kus õhu kvaliteet ning puhtus on tähtsamad kui kunagi varem. Lisaks paljudele kahjulikele osakestele, on tänu soojenevale kliimale võidukäiku tegemas ka erinevad viirused. Just see tõttu peaks iga kodu või kontori arsenali kuuluma kvaliteetne õhupuhasti, mis oluliselt erinevaid terviseriske vähendaks.

Seni on kõige levinumateks õhupuhastiteks olnud HEPA filtreid kasutavad seadmed, mis suudavad kinni püüda kuni 300 nanomeetri suurused osakesed ja viirused. Probleem võib aga tekkida moodsal ajal levivate tõbedega, sest näiteks nii koroonaviirused kui ka gripp jäävad suuruselt umbes 80-120 nanomeetri kanti.

Tavalisest õhupuhastist hiilivad need haigused silmagi pilgutamata mööda. Kuid nagu elus kombeks, on igale käigule vastukäik. Kasutades uudset Electric Wind filtrivaba tehnloogiat, suudab Airsoapi uus õhupuhasti püüda kuni 14 nanomeetrit suuri osakesi.

Kuidas Electric Wind tehnoloogia täpsemalt töötab? Kõigepealt suunduvad osakesed grafeeni sisaldavate kogumisplaatide vahele, kus kõrge energiaga välja lööv plasma need hävitab. Seni ei eksisteeri ühtegi teadaolevat viirust, mis suudaks läbi Electric Wind süsteemi läbi pugeda.

Lisaks tõhususele on mainimist väärt ka hooldusmugavus, sest erinevalt HEPA filtritest ei vaja Airsoap õhupuhasti kulukaid filtrivahetusi. Kasutaja peab aeg-ajalt vaid kogumisplaadid ära pesema, puudub ka võimalus, et filtritesse kogunenud bakterid ja hallitus seal paljunema hakkaks.

Energiasäästlikkust on samuti silmas peetud. Electric Wind süsteem ei kasuta oma energiat õhu surumiseks läbi filtri, vaid hoopis viiruste hävitamiseks juba enne seda kui need “kinni püütakse”. Nii sünnib tavapärasest HEPA filtriga õhupuhastist ligikaudu poole väiksem energiakulu, olles samal ajal ka väga vaikne.

Kindlasti kerkib kõigil kohe küsimus, et kas AirSoap suudab elimineerida ka poleemikat ja paanikat tekitanud SARS-COV-2 COVID 19 koroonaviiruse? Spetsiaalseid teste nende osakeste püüdmiseks tehtud ei ole, aga samas on testitud ja tõestatud võimekus hävitada 99,99 % viirustest, mis on veelgi väiksemad kui koroonaviirused.

AirSoap seadmega käivad kaasas ka veel mõningad mugavust soodustavad elemendid. Aparaati saab sättida nelja erineva kiirusetaseme vahel, panna automaatrežiimile ning rakendada ka lapselukku.

Videot AirSoap puhastist saab vaadata siit ning tootega tutvuda siit!

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.