Sisuturundus

Tarkade segistite uus ajastu võimaldab meile lihtsamat ja turvalisemat elu

Foto:ORAS.

Uued tehnoloogilised lahendused on meie igapäevaelu lahutamatuks osaks. Tuntud juhtiva kontaktivabade segistite tootjana, on meie laias tootevalikus rohkelt  segisteid vastutustundlikule ja uuendusmeelsele kasutajale, kelle jaoks on olulised hügieenilisus, mugavus ja säästlikkus.

Kuid tänaseks pole see veel kõik. Tänaseks oleme toonud turule tarkade kontaktivabade segistite uue põlvkonna. Nüüdsest on meie targad segistid lisandunud nende targa kodu toodete hulka, mida on võimalik lihtsasti jälgida ja seadistada segistiga üle Bluetooth’i ühendatud nutitelefoni abil kasutades Oras App rakendust. 

Oras App, lihtne võimalus segisti töö jälgimiseks ja seadistamiseks

Ühendades oma nutitelefoni üle Bluetooth’i meie uue põlvkonna targa segistiga, avaneb Teile võimalus jälgida oma segisti tööd. Oras App võimaldab Teil jälgida näiteks segisti ventiili ja sensori seisukorda ning toiteallika pinget. Samuti saate Oras App’i abil lülitada oma segisti vajadusel “koristusrežiimile”, et segisti või valamu puhastamisel ei segaks asjatu veevool Teie tegutsemist.

„Koristusrežiimi pikkus on samuti seatav Oras App’i abil. Kõrgema hügieenilisuse tagamiseks saate soovi korral seadistada oma segistile soovitud intervalli ja pikkusega automaatloputuse, mis väldib segisti pikaajalisest mittekasutamisest selles olevas seisvas vees võimaliku bakterite tekke. 

Oras App on saadaval nii App Store kui ka Google Play kaudu.

Säästlikule ja teadlikule kasutajale oluline on võimalus jälgida segisti veekulu. Lisaks neile, tavalisele kodukasutajalegi olulistele omadustele, võimaldab Oras App professionaalsel kasutajal veel paljude parameetrite (tundlikkus, tööala, järelvoolu aega jne.) seadistamist segisti kasutuskoha vajadustele vastavaks ning vajadusel jagada sarnase kasutuskoha segistid ühesuguste seadistustega gruppideks.  Samuti on teil võimalus saata oma e-postile raporti segisti seisukorra kohta.

Loomulikult on ka meie uue põlvkonna tarkadel kontaktivabadel segistitel säilunud kõik senised  olulised eelised võrreldes tavasegistitega:

  • Hügieenilisus – väldib bakterite ülekandumist kasutajalt kasutajale
  • Veesäästlikkus – vesi voolab vaid täpselt siis, kui seda vajame
  • Turvaline ja lihtne kasutada ka lastele ja eakatele

Rohkem infot meie nii koju, kui avalikku ruumi sobivate uue põlvkonna tarkade segistite tootevaliku kohta leiate: www.oras.com

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.